نمایش خبر نمایش خبر

در گفتگوی ویژه هفته نامه افق کویر با سردار عباسعلی بهدانی فرد مطرح شد:امنیت و سلامت دو نعمتی که مجهول مانده است

در گفتگوی ویژه هفته نامه افق کویر با سردار عباسعلی بهدانی فرد مطرح شد:امنیت و سلامت دو نعمتی که مجهول مانده است به گزارش هفته نامه افق کویر، به مناسب هفته نیروی انتظامی خبرنگار هفته نامه افق کویر گفتگویی اختصاصی با فرمانده نیروی انتظامی استان یزد، "سردار عباسعلی بهدانی فرد" انجام داده است.
سردار بهدانی فرد در ابتدا با بیان اینکه هفته نیروی انتظامی با شعار "با هم برای امنیت و سلامت" از ۲۷ مهرماه الی ۲ آبان برگزار شد گفت: امسال به دلیل تقارن با اربعین سرور و سالار شهیدان و دهه آخر ماه صفر، هفته نیروی انتظامی از ۱۳ مهرماه به ۲۷ مهر موکول شد.
وی افزود: در طول این هفته ۱۲۴ برنامه محوری با رعایت شیوه نامه های بهداشتی اجرا شد که حدود ۹۰ درصد برنامه ها اجتماعی و فرهنگی و ۱۰ درصد عمرانی بوده است.
امنیت و سلامت دو نعمتی که
مجهول و گمنام است

وی تصریح کرد: طبق گفته پیامبر(ص) امنیت و سلامت دو نعمتی که مجهول و گمنام است تا زمانی که این دو نعمت مورد تهدید واقع نشود انسان قدر آن را نمی داند.

کاهش ۳۲ درصدی جانباختگان در حوزه درون شهری و برون شهری

وی ضمن بیان عملکرد ناجا در شش ماه نخست سال جاری اظهار داشت: ناجا در طول ۶ ماه گذشته عملکرد عالی داشته است؛ با کشف ۲۶ تن و ۷۰۰ کیلو گرم مواد مخدر، حدود ۴۵ درصد کشف مواد مخدر افزایش داشته است، متلاشی شدن ۲۹ باند مواد مخدر، کاهش ۱۲ درصدی سرقت ها و ۲۴ درصد افزایش کشف سرقت داشتیم. با کاهش ۳۲ درصدی جانباختگان در حوزه درون شهری و برون شهری رتبه ۲۷ و در بحث کشفیات مواد مخدر رتبه۷ را استان یزد در بین دیگر استانها دارد.

۷۲ درصد از پرونده های پلیس فتا شامل کلاهبرداری های اینترنتی است

سردار بهدانی فرد گفت: پلیس فتا در طول این ۶ ماه حدوداً به هزار پرونده رسیدگی که حدود ۷۲ درصد از این پرونده ها کلاهبرداری های اینترنتی بوده است. در بحث قاچاق کالا ۵۷۵ میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شده که نسبت به سال گذشته ۵۴ درصد افزایش داشته است همچنین در بحث احتکار کالا با اولویت لوازم بهداشتی، لوازم ضدعفونی کنند و ماسک که بعضی افراد سود جو این لوازم را احتکار و با سلامت افراد بازی می کردند کشف و تحویل دستگاه های مربوطه شده است؛ حدود ۴۳۹ میلیارد ریال مواد خوراکی، لوازم بهداشتی، لوازم خانگی کشف شده است.
وی افزود: در طول شش ماه گذشته از ۲۰۸ هزار و ۸۲۹ تماس با ۱۱۰ تعداد ۹۹ هزار ۸۱۳ تماس عملیاتی و حدود ۱۰۹ هزار و ۱۶ فقره منجر به راهنمایی و ارشاد شده است همچنین در حوزه مشاوره حدود ۲ هزار ۷۰۰ پرونده تشکیل که ۷۰ درصد آن منجر به مصالحه و سازش شده است.

تا جایی که امکان دارد
از جریمه پرهیز شود

سردار بهدانی فرد پس از بیان گوشه ای از اقدامات ناجا استان یزد در ۶ ماه نخست سالجاری به پرسشهای خبرنگار هفته نامه افق کویر پاسخ داد.

افق کویر: ناجا برای آموزش و آگاهی مردم چه اقداماتی انجام شده است؟

همیشه به همکاران تأکید می کنم که پلیس زمانی در مأموریت ها موفق هست که اقتدار و پشتیبانی مردم را داشته باشد؛ اگر حمایت مردم را داشته باشیم پلیس نیز اقتدار خودش را حفظ می کند خدمتگذاری ما باید عملی باشد به خصوص امروزه با این وضعیت اقتصادی؛ مگر هدف از جریمه چیست؟ جز پیشگیری از تصادف! همه همکاران ما مردمی هستند و فاصله ای بین پلیس و مردم نیست؛ به راهور و ناجا تأکید شده است تا جایی که امکان دارد از جریمه پرهیز شود.

موتور سیکلت بیشترین تلفات انسانی را در استان یزد دارد

افق کویر: تردد موتور سیکلت ها در شهرستان بافق زیاد شده است چه اقداماتی برای تردد موتور سیکلت های غیر قانونی انجام شده است؟
بالغ بر ۲۶ درصد تصادفات منجر به مرگ مربوط به راکبان موتور سیکلت هست و این موضوع مسبوق به سابقه است و موتور سیکلت بیشترین تلفات انسانی را در استان یزد دارد. مردم از ما تقاضا دارند با موتور سیکلت هایی که فاقد پلاک هست و چند ترکه مسافر سوار می کنند برخورد داشته باشیم؛ هم در استان و هم در مرکز استان این موضوع را در دستور کار خود داده و با افراد متخلف برخورد خواهد شد.
افق کویر: چرا با فروشنده های موتور سیکلت های غیر قانونی برخورد نمی شود؟
یکی از اولویت های ما برخورد با فروشندگان وسایل قاچاق است و به دنبال ریشه ها هستیم تا جوانان ها گرفتار نشوند؛ حتماً با قاطعیت با این افراد برخورد خواهدشد.
افق کویر: چه برنامه ای برای جبران زحمات خدمتگذاران نیروی انتظامی دارید؟
فرصت را غنیمت شمرده و از همه همکاران در استان یزد تقدیر و تشکر می کنم؛ انصافاً زحمات زیادی را متقبل می شوند؛ مخصوصاً خانواده این بزرگوران که سهم بزرگی در انجام وظایف همکاران ما دارند؛ دیدگاه بنده بر تشویق هست تا تنبیه! در حد وسع و توان ان شاا…. پس از ریشه کنی این ویروس منحوص هدایایی و مجالس را برای خانواده همکاران خواهیم داشت.
افق کویر: با رسانه ها و صدا و سیما چقدر تعامل دارید تا زحمات شبانه روزی همکاران شما مغفول نماند؟
تعامل بسیار خوبی با رسانه ها داریم؛ اگر اقدامات پلیس را رسانه به سمع و نظر مردم نرساند و مردم ندانند نیروی انتظامی چه فعالیتی انجام می دهد امنیت کنونی را در استان نخواهیم داشت؛ قطعاً مردم اقتدار پلیس توأم با مهربانی را به خاطر اطلاع رسانی اهالی رسانه احساس می کنند و هدف ما حفظ ارزش ها و خدمت به مردم است.

افق کویر:­ باتوجه به شرایطی که ویروس کرونا به وجودآورده است پارک ها ساعت ۸ شب بسته می شود و چراغ های آن را خاموش می کنند، همین امر موجب شده تا این اماکن مأمنی برای معتادان و خلاف کاران شود آیا برای رفع این معضل برنامه ای دارید؟
گشتهایی برای پارک ها گذاشته شده؛ چنانچه توسط پلیس این اماکن کنترل نشود؛ قطعاً محل تجمع تعدادی افراد سود جو و فرصت طلب خواهد شد به همین منظور طرح پارکسازی پارک ها را دستور کار قرار دادیم و پارک های زیادی را تا به امروز پاکسازی کردیم. در جلساتی که با متولیان پارک ها در استان داشتیم بر این موضوع تأکید شد تا کمک کنند پارک ها محل تجمع افراد فرصت طلب نشود.

لزوم تأسیس ایست بازرسی
برای شهرستان بافق

افق کویر: شهرستان بافق یکی از شهرستان هایی است که درگیر بحث مواد مخدر هست؛ قبلاً صحبت تأسیس پاسگاه در این شهرستان بود آخرین اقدام شما در این باره را بیان کنید؟
یکی از مأموریت‌های اصلی در شهرستان بافق بحث تردد افرادی است که کار حمل و نقل مواد مخدر از استان های شرقی را با خودروهای سواری انجام می دهند؛ متأسفانه محور بافق یکی از محورهای خلوت برای این افراد شده است. دیدگاه ما این است که در محور بافق به یزد و یا کرمان به بافق ایست بازرسی احداث شود؛ صحبت های مقدماتی آن با استان و شهرستان انجام گرفته است، ولی هنوز به نتیجه ای که در کجا این ایست بازرسی احداث شود نرسیدیم، باید کار کارشناسی انجام شود تا کار موازی با استان های همجوار انجام ندهیم و برای شهرستان و استان اثر گذار باشد.
افق کویر: یکی از مهمترین معضلات نیروی انتظامی کمبود نیروی انسانی می باشد چه راه حلی برای این موضوع اندیشیده شده است؟
برای جبران کمبود نیروی انتظامی شرکتهای خدماتی انتظام در کشور راه اندازی شده است که معمولاً از بازنشستگان سپاه و ناجا هستند در این شرکت ها جوانان زیادی به کارگرفته می شوند این افراد به امنیت پارکها، ساختمان ها، بیمارستان ها و مجتمع ها کمک می کنند در بحث پلیس خیلی از کارها را نمی توان به شرکت های خدماتی انتظام واگذار کرد. در بحث کمبود سرباز و تکمیل چارت نیروی انتظامی در استان کار ابتکاری انجام دادیم؛ باتوجه به اینکه سربازان زیادی در استان غایب هستند و برای خدمت سربازی مراجعه نکردند بدین منظور در مرکز استان آموزش های فرعی از اول مهر ماه راه اندازی کردیم تا هم کمبود نیروی انسانی در سطح استان تأمین و هم مشکلات مردم حل شود؛ این دوره با الویت افرادی که بالای یک سال غیبت دارند آغاز شده، بهتر است از این فرصت استفاده کنند؛چراکه مشخص نیست برای این کار ابتکاری چند ماه به ما مهلت بدهند؛ حتما افراد غایب جهت آموزش مراجعه کنند تا بتوانند در استان خودشان و در کنار خانواده خدمت کنند و کارت پایان خدمت دریافت نمایند. کار دیگری که انجام دادیم ایجاد مرکز آموزش در استان است در مناسبت های مختلف مثل انتخابات به دلیل کمبود نیرو باید از استان های همجوار نیرو برای کمک بگیریم برای رفع این مشکل کلنگ مرکز آموزشی در شهرستان بافق ۳۰ مهرماه به زمین زده شد. این مرکز آموزشی ۴ گردان دارد که در هر دوره ۲۳۰۰ الی ۲۶۰۰ سرباز را می تواند جذب کند؛ حدود ۳۰۰ نفر کادر اداری می تواند داشته باشد؛ علاوه بر این برای اشتغال زایی، رونق اقتصادی، امنیت کویر و کاهش هزینه های مردم و تقویت یگان های ناجا در مناسبت های مختلف می تواند مثمر ثمر باشد.
افق کویر: وقتی که گزارش میدانی در خصوص سرقت و مسایل و مشکلات اجتماعی تهیه می شود و از نیروی انتظامی به عنوان کارشناس آگاه خواستار تبین و روشن شدن مسئله هستیم در این خصوص ممنوعیت داریم؛ باتوجه به اینکه هدف گزارش ارشادی می باشد آیا تدبیر خاصی مد نظر هست تا نیروی انتظامی در این زمینه رسانه ها را یاری کند؟
ناجا با رسانه ها تعامل خوبی دارد و همه هشدارها و اطلاعیه های این واحد از طریق رسانه به اطلاع شهروندان می رسد؛ بدین منظور از اهالی رسانه که یاری گر پلیس هستند تشکر می کنم.
افق کویر: برخی شهروندان ادعا دارند قبض های جریمه در آن بازه زمانی روی می دهد که ماشین داخل پارکینگ منزل قرار دارد؟ شهروندان برای احقاق حق خود چگونه عمل کنند؟!
بعضاً این اتفاق می افتد و شاید برای بنده هم اتفاق افتاده باشد یا شخص مقابل پلاک را دست کاری می کند که به نام شخص دیگری ثبت می شود یا اشتباه دوربین در ثبت شماره ۲ به جای ۳ و بالعکس است؛ اگر افراد به پلیس راهور مراجعه کنند پلیس راهور آن ها را راهنمایی می کند و قابل اصلاح و بخشش است.

وظیفه داریم موتور سیکلت‌هایی که غیر مجاز تلقی می شود را توقیف کنیم

افق کویر: برخی از خانواده ها موتور های قاچاق خریداری می کنند؛ با این افراد چگونه برخورد می شود؟ گفته می شود نیروی انتظامی از داخل منزل یکی از شهروندان موتورسیکلت را ضبط کرده است؟
موتورهای بالا ۲۵۰ سی سی، قاچاق یا ممنوعه صدای آزار دهنده ای دارد، برخی جوانان رعایت نمی کنند؛ مخصوصاً در ساعات پایانی شب و مزاحمت برای شهروندان ایجاد می نمایند، حتی شهروندان با سامانه ۱۹۷ تماس گرفته و از این موضوع گلایه مند هستند؛ شخصاً تمایل ندارم تا با قشر جوان اینگونه برخورد شود و موتور گرانی را که خریداری کرده است را توقیف کنیم؛ اما وقتی به امنیت و آرامش مردم خدشه وارد می شود پلیس وظیفه برقراری امنیت و آرامش مردم را دارد؛وظیفه داریم موتور سیکلت هایی که غیر مجاز تلقی می شود را توقیف کنیم. برای حل این موضوع تفاهم نامه ای با هیئت موتور سواری منعقد شد؛ در صورتی که هیئت موتور سواری تأیید کند که این موتورها متعلق به افراد ورزشکار هست و درپیست از این موتورها استفاده می شود، GPS بر روی این موتورها نصب شود، پلاک سه رقمی با هماهنگی راهنمایی رانندگی نصب کنند و پلیس اطلاعات آن ها را تأیید کند این افراد می توانند موتور سیکلت خود را از پارکینگ دریافت کنند و در سطح شهر فقط از پیست تا منزل و از منزل تا پیست از آن استفاده کنند؛ اگر در مکان دیگری از موتور سیکلت استفاده کنند، توقیف می شود؛ درضمن تا به حال موتور سیکلتی که کیلومتر آن صفر باشد در منزل یا نمایشگاه توقیف نشده است همه این گفته ها مخصوص موتور سیکلت هایی هست که سند داشته باشد.
افق کویر: باتوجه به اینکه مشکلات خانوادگی در شهرستان زیاد است جهت استخدام نیروی متخصص در زمینه مسایل خانوادگی و روانشناس باتجربه در این زمینه چه اقداماتی انجام شده و یا قرار هست انجام شود؟!
تمایل داریم در همه کلانتری ها و یگان ها افراد متخصص در این زمینه داشته باشیم تا با صلح و آشتی پرونده ها بسته شود در شهرستان بافق نیز قطعاً باید کلانتری این افراد را داشته باشد.
افق کویر: چرا محل پادگان نظامی جنب دانشگاه آزاد انتخاب شد؟
همانطور که از نامش مشخص هست یک مرکز آموزشی است و با دانشگاه مغایرت ندارد و از نظر مسافت با دانشگاه آزاد فاصله دارد و بسترها نیز فراهم است؛ باتوجه به شرایطی که هست مکانی مناسب تر از جنب دانشگاه آزاد نمی بینم.

بافق جزء شهرستان های برتر استان در پایش تصویری
شناخته شده است
افق کویر: آمار سرقت در شهرستان بافق چه میزان است؟
شهرستان بافق یک شهرستان مهاجرپذیر است و بستر کار فراهم است؛ مردم زیادی از استان های مختلف وارد این شهر شدند؛ خوشبختانه با تلاش همکاران در شهرستان بافق و با همراهی شهروندان که با سامانه ۱۱۰ اطلاع رسانی می کنند در ۶ ماه نخست سالجاری ۲۶ درصد کاهش سرقت و ۲۰۰درصد افزایش کشف مواد مخدر داشتیم علت کاهش سرقت و افزایش کشف مواد مخدر برنامه ریزی و فعالیت شبانه روزی نیروی انتظامی شهرستان است.
کار بسیار خوبی که در شهرستان انجام شده، پایش تصویری است که در کاهش و تعقیب جرائم، پلیس را کمک می کند و بافق جزء شهرستان های برتر استان در پایش تصویری شناخته شده است همچنین۹۰ درصد روستاهای بافق به پایش تصویری تجهیز شده است.
پیگیری می کنم تا حداقل بازداشتگاه زندان مشترک با شهرستان بهاباد داشته باشیم

افق کویر: باتوجه به اینکه حدود ۱۰۰ نفر از بافقی ها در زندان به سر می برند و به دلیل ُبعد مسافت تا ابرکوه خانواده های زندانیان با مشکل مواجه هستند نیروی انتظامی باتوجه به اینکه متولی این امرنیست آیا اقدامی از سوی دستگاه قضا انجام شده است؟
این مسئله را با مسئولین ذی ربط من الجمله مدیر کل دادگستری، دادستان و سازمان زندان‌ها برای شهرستان های دور دست پیگیری می کنم تا حداقل بازداشتگاه زندان مشترک با شهرستان بهاباد داشته باشند تا با این بعد مسافت همکاران ما مجبور نباشند متهم را از شهرستان بافق به مرکز استان انتقال دهند. در جلساتی که بنده حضور داشتم تا به حال این موضوع مطرح نشده، حتما در اولین نشست این موضوع را مطرح خواهم کرد و در دستور کار قرار می دهیم.

افق کویر: باتوجه به راه اندازی پلیس فتا در شهرستان بافق آیا آماری در دسترس هست که چه مقدار فیلم ارزشی و غیر ارزشی در شبکه های مجازی درحال تبادل است؟
باتوجه به اینکه در سال های اخیر اکثر جرائم پیچیده به سمت فضاهای مجازی رفته است و جرائمی اتفاق می افتد وجود پلیس فتا را در مرکز استان و شهرستان ها باتوجه به بعد مسافت و جرائمی که رخ داده است لازم و ضروری دیدیم ان شاا… تا یک سال آینده حتماً پلیس فتا در همه شهرستانهای استان راه اندازی می شود.
در شهرستان اردکان در ۶ ماه گذشته حدود ۱۴۰ پرونده رسیدگی شده است، ولی برای شهرستان بافق آمار دقیقی ندارم؛ اما در جریان فعالیت همکاران هستم که به خوبی جرائم را رصد و کشف می کنند.
افق کویر: برخی شهروندان گلایه مند هستند در سرقتهایی که انجام می‌شود در اکثر مواقع مال به مال باخته برگردانده نمی شود؟ نظر شما در این باره چیست؟
به همکاران تأکیده شده است هر سرقتی که کشف می شود یا شخص مال باخته به مالش برسد یا به پول و خسارت آن؛ زمانیکه مال سرقت شده باشد مال توسط پلیس دنبال می شود، از مال خرها کشف می گردد و این افراد دستگیر می شوند؛ اما زمانیکه مال فروخته شده باشد و زمانی از آن گذشته باشد و از دست رفته باشد در مراجع قضایی برای آن قرار مناسب گرفته می شود تا بتواند خسارت مال باخته را پرداخت کند و مرجع قضایی اقدام به صدور حکم بنماید و مال باخته به مالش می رسد.
افق کویر: برای معیشت و مسکن کارکنان نیروی انتظامی چه اقداماتی انجام شده است؟
کثرت مأموریت در نیروی انتظامی زیاد است مأموریت های سنگینی در بحث امنیت اجتماعی بر دوش همکاران ما است الحمدا…مسئولان نیروی انتظامی نیز دغدغه رسیدگی به معیشت کار کنان را دارند و در بحث حقوق و مزایا تلاش می شود. در بحث مسکن کارکنان ۸۰ در صد کار انجام شده است و تأسیس مهمانسرایی برای نیروی انتظامی که در شأن همکاران باشد در حال پیگیری است با این وضعیت گرانی ها برروی همه اقشار جامعه فشار است.
در استان یزد ۱۲۰ هزار اتباع مجاز
و غیر مجاز ساکن هستند
افق کویر: بزرگترین معضل استان یزد، مهاجرین غیر قانونی است برای حل ریشه ای این موضوع چه اقدامی شده است؟
ورود اتباع غیر مجاز چندین سال است که ادامه دارد در استان یزد ۱۲۰ هزار اتباع مجاز و غیر مجاز ساکن هستند؛ متأسفانه مردم به خاطر بحث کارگری طالب حضور این اتباع در استان هستند. در استان اتباع غیر مجاز زیادی دستگیر و طرد شده اند این افراد در برخی از شهرستان های استان نباید حضور داشته باشند، توسط دستگاه های متولی در استان یکسری اقداماتی در حال انجام است تا اتباع مجاز ساماندهی شوند در آینده نزدیک اقدامات خوبی در این زمینه صورت خواهد گرفت.
افق کویر: بعضاً افراد متخلف با تلاش نیروی انتظامی دستگیر می شوند و بعد از چند روز توسط دستگاه های قضایی آزاد می گردند؛ آیا به نظر شما نباید قانون در این زمینه اصلاح گردد؟
آیین دادرسی کیفری جدید یکسری مشکلات دارد و اشکالاتی که توسط دستگاه‌های ذی ربط دیده می شود به مرکز منعکس می گردد تا اگر نیاز به اصلاح هست رفع گردد و در استان باتوجه به تعاملاتی که با دستگاه قضا داریم کمتر دیده می شود.
افق کویر: به عنوان فرمانده انتظامی استان چه نمره ای به خودتان می‌دهید؟
مردم باید به ما نمره بدهند.
از عملکردم راضی نیستم

افق کویر: از عملکرد خودتان راضی هستید؟
خیر، بیش از این باید خدمت کنم هر شب فکر می کنم آیا امروز که گذشت کاری برای مردم انجام داده ام که از عملکردم راضی باشند و خدا راضی باشد؛ احساس می کنم بیش از این باید کار کنم.
افق کویر: تعامل شما با مردم چگونه است؟
برای ارتباط با مردم از طریق سامانه ۱۹۷ به صورت تلفنی می توانند شهروندان تماس بگیرند و پاسخگو آن ها هستیم. قبل از شیوع ویروس کرونا دو هفته یک بار به صورت حضوری شهروندان با حضور در دفتر سامانه ۱۹۷ به بیان مشکلات خود می پرداختند و رودر رو با آنها صحبت می کردیم. همچنین سامانه ۱۴۷ هست که عزیزان می توانند با آن تماس بگیرند پل ارتباطی کارکنان با فرماندهی انتظامی استان است که همکاران با آن تماس می گیرند، حتی شهروندان نیز با آن ارتباط برقرار می کنند، حتی از طریق تلفن شخصی نیز شبانه روز پاسخگو هستم.
افق کویر: رمز موفقیت خودتان را چه می دانید؟
توکل به خدا؛ زمانیکه سال ۶۸ استخدام کمیته شدم آن موقع درجه و مقام در کار نبود؛ فقط برای خدمت وارد این عرصه شدم تا قبل از اینکه به درجه سرداری منصوب شوم احساس می کردم آیا طی ۳۰ سال خدمت عملکردم مورد رضایت خداوند قرار گرفته یا خیر؟ زمانیکه به درجه سرداری در سال گذشته منصوب شدم احساس کردم مقام معظم رهبری(مدظله) از خدمت بنده راضی بودند که با ملاحظه پرونده ام توانستم گوشه‌ای از ین کار را بگیرم کار که برای خدا باشد هم برکت می دهد و هم توفیق و سعادت.
افق کویر: همانگونه که در کار و شغل خود موفق هستید آیا همسر و پدر موفقی هم هستید؟
هفت سالی که در هرمزگان بودم دوران مجردی را سپری می کردم و کمتر باتوجه به مشغله کاری به خانواده سر می زدم؛ برای خانواده آن گونه که باید نتوانستم وقت بگذارم. کار منزل به دوش خانواده است و بیشتر به کار اداره رسیدم.
افق کویر: اگر بخواهید از طریق هفته نامه افق کویر به همسرتان که برای فرزندان هم پدر بوده و هم مادر چه پیامی دارید؟
موفقیت خود را بعد از خداوند مرهون همراهی پدر، مادر و همسرم می دانم باید، از همسرم عذر خواهی کنم به خاطر اینکه کمتر توانستم به خانواده برسم و مسئولیت زندگی و تربیت فرزندان برعهده ایشان بوده است.
افق کویر:دغدغه کنونی شما چه هست؟
امنیت مردم، هرشب، حتی زمانیکه خواب هم هستم، هر موقع پیامک برای گوشی ام ارسال می شود بیدار می شوم و آن را می خوانم همچنین رفع مشکلات همکارانم؛ مخصوصاً بحث معیشت و مسکن جهت رفاه خانواده کارکنان.
افق کویر: صحبت پایانی:
مردم با پلیس همراه باشند؛ اگر می خواهند امنیت خوبی در استان داشته باشیم که الحمدا… داریم این را مرهون مردم می‌دانیم.

گروه خبری|