نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

در طول 20 ماه گذشته 900 نفر در معدن مشغول به کار شدند

در طول 20 ماه گذشته 900 نفر در معدن مشغول به کار شدند


جانشین فرمانده پایگاه نبی اکرم (ص) شرکت سنگ آهن مرکزی بافق:

پنجشنبه مورخ 3 بهمن ماه 92 بسیجیان پایگاه و گردان نبی اکرم (ص) با حضور در اردوی یک روزه ی روستای باقر آباد و حضور در اردوگاه قدس آمادگی خود را برای حضور در رزمایش آتی افزایش دادند .
در این اردوی یک روزه که با برنامه هایی چون آموزشهای مقدماتی اردو ، پیاده روی از مسجد روستای باقر آباد تا میدان تیر اردوگاه قدس و کلاس های آشنایی با اسلحه و روشهای تیر اندازی و همچنین کلاس های عقیدتی - سیاسی همراه بود بسیجیان پایگاه و گردان نبی اکرم (ص) تمام توان خود را برای استفاده از برنامه ها به کار گرفتند.
رضایی پور جانشین فرمانده پایگاه نبی اکرم (ص) در پایان اردو و در جمع بسیجیان به بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با سال حماسه سیاسی و اقتصادی اشاره کرد و گفت افتخار می کنیم در مجموعه ای فعالیت داریم که با همت مضاعف توانسته در 9 ماهه سال 92 به میزان 5144000 تن سنگ آهن ریز دانه و درشت دانه و کنسانتره آهن تولید نماید که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 9% افزایش داشته ایم.
وی ادامه داد ما همچنین افتخار می کنیم با توجه به اشتغال زایی اخیر در طی 20 ماه عملکرد شرکت 900 نفر مشغول بکار شده اند که میشود گفت در راستای رفع یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری که همان اشتغال زایی بوده قدمی برداشته ایم