نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دايي: از اخراج شدن نمي‌ترسم

دايي: از اخراج شدن نمي‌ترسم

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: از اخراج شدن نمي‌ترسم ولي داور چهارم مدام مي‌گفت اخراجت مي‌کنم.
 علي دايي بعد از پيروزي دو بر صفر مقابل داماش گيلان در نشست خبري گفت: با توجه به نبودن ملي‌پوشان‌مان سعي کرديم از نفراتي استفاده کنيم که کمتر بازي کرده بودند و خدا را شکر سه امتياز با ارزش گرفتيم و اگر به بازي نگاه کرده باشيد. سرتر از داماش بوديم و هم خوب بازي کرديم و هم خوب جنگيديم.
وي در مورد اينکه پرسپوليس ايده‌آل دايي هست يا نه، گفت: هر وقت به تيم نگاه کني ترکيب ايده‌آلت را به دست نمي‌آوري ما بايد بهتر کار کنيم و با وجود پيروزي مقابل داماش اما خيلي جا دارد تا بهتر شويم.
سرمربي پرسپوليس در مورد اعتراض‌هايش به داوري و فرياد بر سر داور چهارم و احتمال محروميتش گفت: چرا بايد محروم شوم؟ کمک داور 12 ثانيه پرچم را بالا نگه داشته ولي داور نمي‌بينيد. گفت و گو ي من و داور چهارم بي ادبانه نبود. اگر من اعتراض نکنم چه کسي اعتراض کند؟ مردم که کور نيستند چطور هميشه براي ما نمي‌بينند. همين يک اشتباه کوچک مي‌توانست تيم ما را عقب بيندازد. اگر توپ داماش گل مي شد چه اتفاقي رخ مي‌داد. اگر بازيکن داماش اخراج مي‌شد شرايط عوض مي‌شد. مگر شما عضو کميته داوران هستيد که من محروم شوم. مگر من توهيني به شما کردم؟
وي افزود: داور چهارم مدام به من مي‌ گفت اخراجت مي‌کنم. مگر من از اخراج شدن مي‌ترسم؟ من فعلا بايد مدتي مقابله هجمه‌ها بايستم چون يکسري حرف‌ها زده‌ام و تاوانش را هم مي‌دهم. چه کسي بايد به داور وسط بگويد کمک داور 10 ثانيه پرچمش را بالا برده است. مگر در قانون داوري اين قانون وجود دارد که وقتي داور نديد پرچم را پايين بياوري؟!
دايي تصريح کرد: مگر داور کمکش را ديد؟ چرا فقط صحنه‌هاي ما را نمي‌بينند.
سرمربي پرسپوليس در مورد اخراج کفشگري مقابل دومين تيم شمالي، گفت: اخطار اول او را ببينيد. به هيچ عنوان حتي به بازيکن حريف هم برخورد نکرد. اگر آن اتفاق نمي‌افتاد اخراجي در کار نبود. او عالي براي تيمم بازي مي‌کند و در فوتبال اين اتفاق‌ها مي‌افتد.


دايي در مورد حمايت مجتبي محرومي از پرسپوليس، گفت: از او تشکر مي‌کنم و انشالله از اين به بعد هم با ما هست. پيرواني هم از ما حمايت کرد ولي بين 4 تا 6 ماه است که او را نديده‌ام ولي حرفش به دلم چسبيد. او گفتکساني که خود را به خواب زده باشند نمي‌توان بيدار کرد. واقعا حرف قشنگي زد.عده‌اي را داريم که هنوز در حال پيش بردن اتفاق‌ها هستند. من فيلمي دارم که اگر آن را بياوريم حرفم را قبول مي‌کنيد. در آن  فيلم عکاس مي‌گويد آقاي فلاني من سرباز شما در تعاوني ناجا بودم. اين برايتان کافي است. چرا به مردم دروغ مي‌گوييد؟ اين مسايل مربوط به سال‌هاي گذشته است.
دايي تاکيد کرد: مجتبي محرومي دوست ما است و ما همه چيز را آناليز مي‌کنيم و اگر او هم ايده‌اي داشته باشد از او استفاده مي‌کنيم.