نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جوابيه سئوالات و درخواست هاي مردمي

جوابيه سئوالات و درخواست هاي مردمي

مدير مسئول محترم هفته نامه افق کوير
با سلام
احتراما: به شرح ذيل جوابيه سئوالات و درخواست هاي مردمي چاپ شده در هفته نامه افق جهت چاپ در هفته نامه  حضورتان ارسال مي گردد .
سئوال: سلام، قابل توجه شهرداري بافق: خانه هاي خيابان شيخ محمدتقي را چه موقع ميخواهيد خراب كنيد؟!! ما خيلي وقت است که خانه هايمان راخالي كرديم؛ اما بعضي ها.....!!!
جواب: کليه املاک خريداري شده در اين مسير تخريب گرديده است و تنها يک پلاک مانده که بزودي تخريب خواهد شد.
سئوال: سلام مسئولين شهر !خدا قوت !!!شرمنده مزاحم شدم، خواستم بگويم ملاتهايي كه به جاي آسفالت داخل چاله هاي وسط خيابانها ريخته بوديد بيرون آمده خواهشاً رسيدگي شود. ديگر كسي اين پرايد دربه داغون مدل 90را از من نميخرد. بي زبون اگر زبون داشت كلي دري بري  ميگفت؛ولي من بهش ميگويم بي خيال! دنيا اينطور هم نميماند.
سئوال: ازمهندسان شهرداري سؤال شودآيا بتن، مكمل آسفالت مي باشدكه جاي خالي آسفالت خيابان رابا بتن پر ميكنند؟؟؟!!!!
جواب: همه چاله ها و موانع ايجاد شده سطح شهر  بايد با استفاده از آسفالت لکه گيري شود اما بعضا» به دليل نبود آسفالت جهت رفع موقت مشکل چاله هاي ايجاد شده از بتن استفاده مي گردد که بعد از فراهم شدن آسفالت اين مکانها هم آسفالت خواهد شد.
سئوال: قابل توجه شهرداري بافق: مي خواستم خواهش كنم در سركشى هايتان سرى هم به انقلاب 12بزنيد،بااينكه چندروز از بارندگى گذشته، هنوزعبوركردن ازاين محل به خاطرگل ولاى مشكل هاست،(...)؟!!!
جواب: زير سازي اين معبر طي چند روز گذشته صورت گرفته است.
سئوال: باسلام خدمت شهردارونيروهاي زحمتكش شهرداري وعرض خسته نباشيد خدمت شما. لطفاً نسبت به احداث سرعت گير اول ميدان چهارده معصوم خصوصاً ورودي ازطرف آهنشهر اقدام نماييد تاخودروها كمي ازسرعت خود راكاهش دهند.قبلاً گفتند درحال بررسي است؛ ولي خبري نشد.
جواب: پس از بررسي لازم و در صورت  اخذ مجوز از شوراي ترافيک اقدام لازم انجام خواهد شد.
روابط عمومی شهرداری بافق

**********

بازتاب دوم

احتراماً در خصوص نامه ارسالی به شورای شهر بافق و رونوشت به آن هفته‌نامه محترم آقایاصغر ابراهیمی مبنی بر بیماری فرزندش که در آن اظهار نموده به استحضار می‌رسانیم رگ‌گیری از بیماران توسط پرستاران در بیمارستان انجام می‌شود که مهمترین اصل در بستری‌بودن بیماران گرفتن IV (رگ‌گیری) مناسب می‌باشد که در سنین مختلف از کودکی تا پیری بر اساس نوع بیماری و کم‌شدن آب بدن، تب، خونریزی و یا پیری حتی باعث پاره‌شدن رگ و در افراد چاق که با مشخص نبودن رگ با سختی‌های خود مواجه است لذا هیچکدام از پرستاران بیمارستان بافق قصد آن را نداشته که بر اساس سهل‌انگاری و یا عمدی در چند نقطه از بدن بیمار خود اقدام به چنین عملی نمایند ولی متأسفانه بعضی از والدین به علت سهل‌انگاری در مورد بیماری فرزند خود اقدام به خود‌درمانی از طریق خود و اطرافیانشان نموده و بعد از گذشت چند روز وخیم شدن حال عمومی فرزندشان، او را به بیمارستان آورده که این امر مهم در چنین شرایطی در سراسر دنیا و مدرنترین بیمارستان‌ها نیز با مشکل روبرو است لذا در چنین شرایطی دستان کودک خود را که جهت درمان سوراخ‌سوراخ شده، گواه آن قرار ندهند که گاهی کوتاهی اصلی از طرف پدر و یا مادر بوده که در روز نخست او را به نزد متخصص مربوطه نبرده و اقدام به درمان ننموده‌اند چه بسا کودکانی در لحظات سخت بیماری به این بیمارستان منتقل شده و شاداب مرخص شده‌اند و چه کارهایی که جهت بیماران انجام می‌شود که همه را وظیفه خود دانسته.
خدایا چنان کن سرانجام کار
 که تو خشنود باشی و ما رستگار
پرستاران بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) بافق