نمایش خبر نمایش خبر

تنها استخر بافق بازگشایی می شود


هما السادات رضوی| هفته نامه افق کویر به منظور پیگیری تعطیل بودن تنها استخر شنا اداره تربیت بدنی شهرستان بافق گفتگویی با "سید جلیل هاشمی" دبیر هیئت شنا شهرستان بافق انجام داده است.
وی در این باره گفت: حدود دو هفته است که استخر را تحویل گرفتیم، با یکسری ناهماهنگی ها مثل شکسته شدن شیشه های درب و پنجره، خراب بودن قفل های درب و مواردی از این قبیل را در این مدت رفع کردیم.
وی افزود: بازدیدی از استخرهای مرکز استان صورت گرفت تا ازتجربه های آنان کمک گرفته شود.
هاشمی تصریح کرد: استخر در حوزه تأسیسات نیز دچار مشکل است، برای سونا و جکوزی این استخر، دوستان کم کاری کرده اند و با توجه به اینکه بودجه آن فراهم بوده آن را اصلاً راه اندازی نکرده اند. درخواست شد ان شاء ا... تا یک ماه آینده این بخش ها نیز راه اندازی شود، حتی دستگاه ها را بیرون محوطه گذاشتند و با سهل انگاری و بی تدبیری، دستگاهها را بیرون از محوطه رها کرده و با اینکه آن دستگاه ها گران قیمت بوده خراب شده است. 
وی با اظهار تأسف افزود: بیشتر دستگاه ها بدون اینکه کاری انجام بدهند، مستهلک شده اند.
هاشمی گفت: یکی دیگر از مسائلی که با آن روبرو هستیم گازوئیل است. مسئله دیگر گاز است که متأسفانه در این مدت، حتی علمک آن را نیز نصب نکرده اند تا شروع به گاز کشی کنیم و طبق برآوردی که شده حدود 20 میلیون تومان هزینه در بر خواهد داشت و باید از محل درآمد استخر این کار را انجام دهیم.
وی تصریح کرد: با رایزنی هایی که با ادارات صورت گرفت قرار شد از محل درآمد آن گاز کشی را انجام دهیم.
وی عنوان کرد: تختی برای احیاء است که باید در اتاق ناجی باشد؛ اما در گوشه آشپزخانه رها شده، اگر فردی دچار مشکل شود و بخواهند وی را به آشپزخانه ببرند، جانش را  دست می دهد.
هاشمی افزود: برای شهرستان مایه شرمساری است استخر آن سونا و جکوزی نداشته باشد.
وی ضمن اظهار امیدواری گفت: استخر تا هفته آینده راه اندازی می شود و سونا و جکوزی تا پایان آذرماه .
هاشمی اظهار داشت: برای کادر استخر تلاش شده از افرادی که مورد اطمینان هستند جهت بهبود روند امور، استفاده شوند.