نمایش خبر نمایش خبر

تا پیش از سال 93 معاف بودیم اما این دولت آن را استثناء کرد

تا پیش از سال 93 معاف بودیم اما این دولت آن را استثناء کرد


مدیر مجتمع ورزشی آزادگان بافق، در پی قطع برق این مجتمع:

اکرم عباسی| به گزارش هفته نامه افق کویر، هفته گذشته چند نفر از کودکانی که در رشته ژیمناستیک فعالیت می کنند طی تماس تلفنی با دفتر هفته نامه افق کویر از قطع برق مجتمع ورزشی آزادگان خبر داده و اظهار کردند: مربی ما به دلیل گرمای زیاد آب بر سر و روی ما می پاشد تا گرمای هوا برای ما مشکل ساز نشود.
در این باره گفتگویی با قائمی کارشناس تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهرستان بافق انجام شده است.
 وی گفت: مجتمع ورزشی آزادگان یک میلیون و 800 هزار تومان بدهی به اداره برق دارد و آموزش و پرورش توان پرداخت این مبلغ را ندارد به همین دلیل برق این مجتمع قطع گردیده است.
قائمی افزود: کلاس هایی که در این مجتمع برگزار می شود رایگان است، چمن این مجتمع حدود 60 میلیون تومان هزینه برداشته است؛ وقتی برق قطع باشد زمین چمن آبیاری نمی شود، چراکه آبیاری به وسیله برق است.
در ادامه محمدرضا رنجبر مدیر مجتمع ورزشی آزادگان(کلوپ ورزشی) در این باره گفت: نزدیک ده روز است که برق مجتمع ورزشی به دلیل بدهی قطع است. همچنین بدهی آب این مجتمع حدود 18 میلیون تومان است که احتمالاً تا چند روز آینده آن هم قطع می شود.
وی افزود: قبلاً دستور این بوده که مراکز آموزشی از آب و برق معاف باشند؛ اما در این دولت گفته شده این موضوع استثناء و جدا است و از سال 93 باید بدهی ها پرداخت شود.
وی تصریح کرد: به خاطر قطعی برق تمام کلاس ها تعطیل است و فقط ژیمناستیک آنهم چون باشگاه خصوصی است از این مجتمع استفاده می کند.
رنجبرعنوان کرد: قبل از قطع برق در ایام مدرسه هفته ای 800 الی 1000 نفر از این مجتمع استفاده می کردند بعد از ایام مدرسه چون هزینه ای پرداخت نمی کنند، مجتمع در تابستان تعطیل است.
وی اظهار داشت: گفته شده قبض برق را به حسابداری اداره آموزش و پرورش فرستادند تابدهی آن در چند روز آینده پرداخت گردد.