نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

به هر مدرسه باید به عنوان یک اداره نگریسته شود

به هر مدرسه باید به عنوان یک اداره نگریسته شود


امام جمعه بافق در نشست هم اندیشی مدیران و رؤسای آموزش و پرورش استان یزد در بافق:

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ، نشست هم اندیشی مدیران و رؤسای آموزش و پرورش استان یزد به میزبانی شهرستان بافق در مجموعه آهن شهر برگزار شد .
در این نشست که به مدت دو روز ادامه داشت ، مدیران آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق 14 گانه استان ، برنامه های دستگاه تعلیم و تربیت را در حوزه های مختلف بررسی کردند .
در دومین روز این نشست که با حضور مدیر کل آموزش و پرورش و مدیر کل نوسازی مدارس برگزار شد ، امام جمعه بافق با اشاره به اهمیت و جایگاه دستگاه تعلیم و تربیت در جامعه گفت : آینده ی این کشور ، مرهون زحمات و تلاش های شماست و شما هستید که شخصیت ها و خدمتگزاران نظام و کشور را تربیت می کنید .
حجه الاسلام « سلیمانی « با اشاره به مشکلات اقتصادی جامعه افزود : همه باید دولت را یاری کنند تا مشکلات مردم تا جایی که ممکن است ، مرتفع شود .
فرماندار بافق نیز اهمیت و ارزش آموزش و پرورش در مقایسه با سایر دستگاههای اجرایی را یادآور شد و بیان داشت : نگرش به آموزش و پرورش به عنوان یک اداره ، درست نیست بلکه هر مدرسه به اندازه ی یک اداره اهمیت دارد و به هر مدرسه باید به عنوان یک اداره نگریسته شود.