نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

با تالارهای پذیرایی و رستوران مجلل با ظرفیت 900 نفر در ایام نوروز آماده پذیرایی از همشهریان و میهمانان محترم می‌باشد

با تالارهای پذیرایی و رستوران مجلل با ظرفیت 900 نفر در ایام نوروز آماده پذیرایی از همشهریان و میهمانان محترم می‌باشد


هتلداری

هفته نامه افق کویر به منظور آشنایی هرچه بیشتر خوانندگان عزیز با یکی از رستوران‌داران مطرح و پیشکسوت شهرستان که چند سالی هست که اقدام به احداث و افتتاح هتل نموده گفتگویی انجام داده است که توجه شما را به آن جلب می نماییم. 
افق کویر: لطفاً خودتان را معرفی کنید و بگویید چگونه وارد این کار شدید؟
 «علمدار قانعی» فرزند مرحوم حاج رجبعلی قانعی (رجب آشپز)، پدرم معرف کلیه همشهریان عزیز می‌باشد؛ ایشان از سال 1325 تنها آشپز شهرستان بودند و بعد از بهره‌برداری از شرکت سنگ‌آهن مدیریت هر چهار رستوران این شرکت را بر عهده‌ داشتند و هنوز بعد از گذشت سالها نه تنها همشهریان بلکه کلیه پرسنل قدیمی سنگ‌آهن اعم از مدیریت و کارشناسان وقت آن زمان از ایشان به خوبی یاد می‌کنند.
افق کویر: با توجه به این که در حال حاضر مدیریت هتل علمدار را بر عهده دارید لطفاً توضیحاتی در رابطه با قسمتهای مختلف، امکانات و خدماتی که هتل در اختیار شهروندان قرار می دهد ارائه نمایید؟
اجرای طرح مجموعه هتل علمدار به دو مرحله تقسیم شده که در حال حاضر قسمت‌های بهره‌برداری شده این مجموعه شامل: تالار پذیرایی ماه‌گل و شاهرخ با مساحت حدود 1400 مترمربع و با ظرفیت 900 نفر مجهز به سیستم صوت و نورپردازی منحصر‌به‌فرد، آتلیه طبیعی با آبشار و فضای سبزی زیبا و مجلل، اتاق عقد با فضایی مدرن و لوکس، آشپزخانه با مساحت حدود 300 مترمربع و با تجهیزات پیشرفته و بهداشتی با ظرفیت طبخ 3000 پرس غذا در هر وعده غذایی و فضاهای مختلف دیگر شامل انبارها، اتاق‌های آماده‌سازی غذا، سردخانه و...می شود.
 
قسمت‌های در حال اجرای مجموعه شامل: رستوران عمومی با مساحت حدود 140 مترمربع با ظرفیت 100 نفر، رستوران VIP با مساحت حدود 100 مترمربع با ظرفیت 60 نفر (رستوران‌های ذکر شده با ساخت و طراحی بسیار مدرن و کم‌نظیر می‌باشد که در اردیبهشت‌ماه سال 1393 به بهره‌برداری خواهد رسید.)، اتاق‌ها، سوئیت‌ها، کافی‌شاپ، لابی و... با مساحت 1500 مترمربع که با پیشرفت 80% انشاا... در پایان نیمه اول سال 1393 به بهره‌برداری می‌رسد.
 
افق کویر: لطفاً از سوابق کاری خود بگویید؟
از زمان نوجوانی در اداره رستوران کمک‌دست پدر بوده و بعد از آن ضمن اداره رستوران شخصی خودم عهده‌دار مدیریت رستوران‌های ارگان‌ها و شرکت‌های دولتی مانند؛ رستوران آهنشهر، بیمارستان، دانشگاه آزاد و... بوده‌ام.
افق کویر: هدف شما از تأسیس این مجموعه چه بوده است؟
با توجه به علاقه و تجربه خود و نیاز شهرستان به چنین مجموعه‌ای این کار را شروع نمودم که در سال 1391 مرحله اول و در سال 1392 مرحله دوم این مجموعه به بهره‌برداری رسید؛ اگرچه تابحال از طرف مسئولین وقت همکاری صورت نگرفت؛ ولی با پشتکار و اتکا به خداوند طرحی در حال اجرا می‌باشد که در استان کم‌نظیر است.
افق کویر: برای ساخت و راه‌اندازی این مجموعه تا به حال چقدر هزینه شده است؟
تابحال چیزی حدود 49 میلیارد ریال هزینه شده است و تا پایان کار نیز حدود 20 میلیارد ریال لازم می‌باشد تا کار به سرانجام برسد.
افق کویر: صحبت پایانی؟
حمد و سپاس، خدا را که یاریم کرد تا مشکلات را پشت سر بگذارم و از دوستان و خانواده‌ام که در این کار مرا یاری کردند سپاسگزارم. همچنین از دوست و همکار خود جناب آقای مهندس محمدعلی محقق که زحمت اجرای این طرح را بر عهده دارد و با خلاقیت‌های خود مکانی زیبا و کم‌نظیر به وجود آورده است کمال تشکر را دارم.
 
نشانی: بافق، بلوار انقلاب 
تلفن: 03524229230 
          03524223300 
         03524221633
فاکس: 03524221634