نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بالاخره استاندار رفت و میرمحمدی استاندار شد

بالاخره استاندار رفت و میرمحمدی استاندار شد

 پس از آنکه مردم یزد بیش از دو ماه در انتظار معرفی استاندار جدید بودند، بالاخره طلسم شکست و استاندار یزد معرفی شد.
به گزارش  فارس هیئت دولت  در جلسه خود استاندار یزد را معرفی کرد و بر خلاف شایعات و رایزنی‌هایی که پی در پی در استان یزد انجام می‌شد، گزینه‌ای غیر از گزینه‌های احتمالی به عنوان استاندار یزد معرفی نمود.
هیئت دولت «سید محمد میرمحمدی اردکانی» را به عنوان استاندار یزد اعلام کرد تا بر تمام شایعات، رایزنی‌ها، جنجال‌ها، گمانه‌زنی‌ها و کری‌خوانی‌ها پایان دهد.
در حالی که اغلب رسانه‌های استان یزد، محمد رضا آسایش، سید حمید کلانتری و محمدرضا بابایی را یکی از گزینه‌های استانداری یزد معرفی کرده بودند، با معرفی میرمحمدی اردکانی، گمانه‌زنی‌ها نیز اشتباه از آب درآمد.
طیف‌های مختلف در حمایت از گزینه مورد نظر خود برای به دست گرفتن سکان استانداری، بیانیه‌ها و نامه‌های مختلف امضا کرده بودند؛ اما گزینه دیگری پشت میز استانداری یزد نشست.
یکی از برنامه‌هایی که باید منتظر آن باشیم، تغییراتی است که در مدیران استان یکی پس از دیگری رخ می‌دهد و امید است این تحولات، به سمت توسعه متوازن استان یزد و رفع مشکلات آن باشد.
میرمحمدی، متولد سال 1327 و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت است. وی پیش از این در سمت‌های معاونت پارلمانی وزارت کشاورزی و قائم مقام خانه کشاورز کشور فعالیت کرده است.
 «عبدالرضا رحمانی‌فضلی» وزیر کشور در

مراسم تودیع و معارفه استاندار یزد گفت: تغییر مدیریت‌های ارشد به دنبال تغییر دولت‌ها امری پذیرفته شده است و ناگزیر به برخی تغییرات هستیم.
وزیر کشور، استاندار جدید یزد را فردی پرانگیزه، پرتلاش و با اخلاق دانست و اظهار امیدواری کرد که با کمک‌های مردم و مدیران بتواند در پیشرفت و توسعه استان یزد قدم بردارد.
رحمانی‌فضلی با ابلاغ سلام رئیس جمهور به مردم یزد عنوان کرد: دکتر روحانی تاکید کردند که در سفرهای استانی خود، یزد را در اولویت قرار می‌دهند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: استانداران ما باید در استان‌ها نه با شعار و حرف؛ بلکه در عمل در همه امور اقتصادی و سیاسی با تدبیر عمل کنند.
وزیر کشور خاطرنشان کرد: مسئولان دولتی باید نهایت پاک‌دستی را داشته باشند و با هرگونه سوء‌استفاده از بیت‌المال مبارزه کنند و مظهر پاک‌دستی در دولت روحانی باشند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: هر نوع پیام ما در تلاقی 13 آبان و آستانه ماه محرم، پیام مقاومت است.
رحمانی‌فضلی تاکید کرد: اگر مردم مقاومت نکنند و از سیاست‌های دولت خود حمایت نکنند، دولت در اجرای برنامه‌های خود موفق نخواهد شد و دشمن تلاش خواهد کرد موازنه سیاسی ما را به هم بزند.