نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بافق میزبان تیم ملی نوجوانان

بافق میزبان تیم ملی نوجوانان


بافق میزبان تیم ملی نوجوانان

 به گزارش خبرنگار هفته نامه افق کویر؛ باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق از تاریخ 5 اردیبهشت  به مدت 5 روز میزبان تیم ملی نوجوانان هندبال می باشد.
 مدیر عامل این باشگاه گفت: پنجمین اردوی تیم ملی نوجوانان پسر ایران در شهر بافق و به میزبانی این باشگاه  با حضور 30 بازیکن به همراه کادر فنی این تیم برگزار می شود. کادر فنی تیم ملی نوجوانان این تیم رابرای حضور شایسته در ششمین دوره رقابتهای قهرمانی آسیا که در اردن برگزار می شود آماده می کند. تفکری از حضور دو نفر از بازیکنان نوجوان شهرستان به نام های مصطفی شیرازی مقدم و صادق مهدیانی از آینده سازان این رشته در اردوی تیم ملی خبر داد.
وی هدف از برگزاری این دوره مسابقات  در شهرستان را ایجاد انگیزه بین جوانان و نوجوانان و علاقمندان به این رشته و همچنین تجربه برای مربیان و بازیکنان پایه که می توانند از نزدیک شاهد این تمرینات باشند عنوان کرد.
وی نیز درمورد تیم هندبال سنگ آهن در لیگ برتر کشور گفت: در هفته نوزدهم این تیم در سالن امام علی(ع) به مصاف تیم نفت گاز گچساران که یک تیم قدر و سرعتی می باشد رفت. که توانست این بازی را 33 بر 24 به نفع خود به پایان برساند و با 24 امتیاز همچنان در رده دوم جدول باقی بماند.
سنگ آهن برای حفظ این عنوان می بایست در دو بازی باقیمانده در هفته پایانی با تیم های کاسپین قزوین و ثامن الحجج مشهد به پیروزی برسد که امیدواریم با تلاش و همدلی که در بین بازیکنان و کادر فنی وجود دارد با حمایتهای باشگاه این مسئله اتفاق بیافتد.