نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید از خانواده معظم شهدای شرکت سنگ آهن مرکزی

به مناسبت ایام ا... دهه فجر انجام شد؛

در راستای ترویج فرهنگ و روحیه ایثار و شهادت به همت پایگاه نبی اکرم (ص) و امور ایثارگران شرکت در تاریخ 15 بهمن 92 همانند سالهای قبل از پنج خانواده شهید شرکت سنگ آهن سرکشی و بازدید به عمل آمد.
در این دیدار که به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد امام جمعه بافق ، مدیرعامل شرکت و فرمانده پایگاه نبی اکرم (ص)  ، ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران ،جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج بافق ، رئیس کمیته فرهنگی شرکت ،تعدادی از مدیران ومشاوران شرکت سنگ آهن و پیشکسوتان جبهه و جنگ حضور داشتند . مسئولین در این نشست صمیمی از نزدیک مشکلات این عزیزان را بررسی و نسبت به حل آنها قول مساعد دادند و در آخر نیز با تقدیم هدایایی از صبر ، ایثار و فداکاری این خانواده های معظم قدردانی شد.
 امام جمعه بافق با اشاره به فرهنگ ایثار و شهادت بیان داشت یکی از ارزشهایی که در دین ما بسیار توصیه شده زنده نگه داشتن یاد شهداست و این فرهنگ در هیچ یک از ادیان و مذهبی وجود نداشته و ندارد و میتوان برای نمونه ای بارز به خاطره کربلا اشاره کرد که بعد از گذشت حدود 1400 سال و فراز و نشیب های سیاسی و اجتمایی هنوز به فراموشی سپرده نشده است.
حجه الاسلام سلیمانی در ادامه از مدیران شرکت سنگ آهن بافق تشکر کرد گفت : فرهنگ سرکشی ، بازدید و رسیدگی به خانواده معظم شهدا در عملکرد این شرکت به گونه ای موج میزند که نمونه ای از آن را در شهرهای دیگر نیز ندیده ام که این موضوع در زمان مدیریت آقای عسکری پر رنگ تر شده که لازم به قدردانی است.
مدیرعامل شرکت ، خانواده شهدا را الگویی سازنده و باعث خیر و برکت دانست و گفت ما هر چه داریم از صبر و ایثار این خانواده هاست و از خداوند برایشان عاقبت بخیری را خواهنم.
محمدرضا  رضایی پور مشاور ایثارگران شرکت  در پایان از همراهی شرکت کنندگان در مراسم قدردانی کرد و گفت خدا را شاکریم که باز توانستیم در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت همچون سالیان قبل به خانواده سراسر برکت شهدا سر بزنیم و درس ایثار را بار دگر دوره کنیم و همچنین با اشاره به خدمات مدیرعامل اظهار داشت در زمان مدیریت آقای عسکری مشکلات خانواده شهدای شرکت بسیار کاهش یافته که لازم است از مساعدت مدیریت تشکر کرد.