نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازتاب

بازتاب


بازتاب

مدیر مسئول محترم هفته نامه افق کوير
با سلام؛
احتراماً به شرح ذيل جوابيه سئوالات و درخواست های مردمی چاپ شده در هفته نامه افق جهت چاپ در هفته نامه  حضورتان ارسال می گردد .
سؤال : سلام، از شهرداری بافق خواهش می كنم از خيابان امام رضا(ع) فرعی27 بعد از باريدن باران بازديدی كنند و قدمی در كوچه بزنند و ببينند آيا مي توانند از باتلاق ايجاد شده به علت خاك و گل و لای و گودال فراوان به سلامت عبوركنند! تا كی مردم بافق به خاطر مناسب نبودن كوچه و خيابان ها بايد از نعمت خداوند ترس و وحشت داشته باشند؟ (...)؟!! دو پيام در اين موضوع
جواب: در اين خصوص پيمانکار مربوطه تعيین گرديده و طی چند هفته آتی نسبت به زيرسازی مکانهای مذکور اقدام خواهد شد؛ اما به لحاظ قرار گرفتن اين منطقه در بلوک 2 لوله گذاری گاز شهری آسفالت اين معابر تا پايان عمليات لوله گذاری ممکن نيست.شهرداری بافق به محض پايان عمليات لوله گذاری گاز شهری پس از اخذ هزينه مربوطه، نسبت به آسفالت آن اقدام خواهد کرد.
سؤال: قابل توجه شهرداری بافق: لطفاً فكرى براى فضاى سبز مسكن فرهنگيان شهرك وليعصر برداريد.
جواب: کليه عمليات زيرسازی، نصب سنگ جدول، آسفالت و آماده سازی فضای سبز اين شهرک بعهده پيمانکار سازنده شهرک مربوطه می باشد و به محض آماده سازی فضای سبز آن، شهرداری نسبت به کاشت درخت اقدام خواهد کرد.
سؤال : با سلام، خدمت مسئولين محترم شهرداری بافق، تو را خدا فكری به حال كارگران رفتگر شهر بافق باشيد كه حقوق ماهيانه 500 هزار تومن می گيرند. آيا با اين حقوق می شود شكم زن و بچه را سيركرد؟ باوركنيد روزهايی هست كه پول نان نداريم.خواهش می كنم رسيدگی كنيد.
جواب: کليه پرداخت های شرکت های خدماتی از طريق بخش خصوصی و طبق نظر اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی می باشد و کارکنان اين شرکت ها در صورت داشتن شکايت به اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی مراجعه نمايند.
روابط عمومی شهرداری بافق
**************************

مدیر مسئول محترم هفته نامه افق کویر

سلام علیکم؛
احتراماً؛ با توجه به شکوائیه اهالی مظفریه در رابطه با جمع آوری دام که در صدای افق شماره 624  مورخ  15/10/92 به چاپ رسیده بود، بدینوسیله به استحضار می رساند؛ طبق بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها، جلوگیری از ایجاد و تأسیس کلیه اماکنی که به نحوی از انحاء موجب بروز مزاحمت برای ساکنین یا مخالف اصول بهداشت در شهرها همچنین تعطیل، تخریب و انتقال اینگونه اماکن به خارج از شهر به عهده شهرداری می باشد. با این وجود،  مرکز بهداشت هم بر اساس ماده 688 قانون مجازات اسلامی به اینگونه شکایات رسیدگی می نماید و لازم است در اینگونه موارد فرد شاکی، مشخصات مالک و متخلف و آدرس دقیق محل را بصورت کتبی به مرکز بهداشت و شهرداری اعلام دارد. لازم به ذکر است که در مورد اخیر محل مورد نظر توسط مأمورین بهداشت محیط و شهرداری بازدید و برای فردی که اقدام به دامداری می نمود؛ اخطار صادر شد.
جواد فتاحی
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بافق