نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازتاب هفته

بازتاب هفته


بازتاب هفته

سئوال: سلام، به نظر شما بهترنیست با وجودكمبودآب، برای آبیاری فضای سبز شهرمان از روش آبیاری قطره ای استفاده شود.
جواب: ضمن تشکر از پیام شهروند محترم به اطلاع می رسانددر حال حاضر 70 درصد از فضای سبز شهر از طریق سیستم آبیاری قطره ای آبیار ی می شود و مابقی هم در دست اقدام می باشد.
سئوال: كاش شورای محترم شهر خیابانها یا میادین را به نام بزرگان و اساتید در قید حیات هم نامگذاری می كرد. مثل آقای آیت اللهی، صدر و دیگر بزرگان به پاس نكوداشت زحماتشان. محمدرضارنجبر
سئوال: شورا شهر می تواند مراسمی برگزار كند و با لوح تقدیر یا امثال آن از اساتید و بزرگان شهردعوت كند و از آنها تقدیر و تشكركند و این عزیزان را به نسل جوانتر معرفی كند. تا هم آنها دلگرمتر شوند و هم جوانها الگوهای زنده داشته باشند. عزیزانی چون دكترصدر، دكتر طباطبایی، دكترمیرغنی زاده، آقای آیت اللهی و سایر عزیزان. محمدرضارنجبر
جواب: ضمن تشکر از پیام شهروند محترم به اطلاع می رساند واحد فرهنگی شهرداری تشکیل گردیده و موارد از این قبیل مد نظر قرار خواهد گرفت.
سئوال: سلام، فصل باران و برف تمام شده است. كوچه 19خ امام رضاع را زیركوبی كنید و یاحداقل تیغ بزنید خیلی افتضاح شده است.
جواب: ضمن تشکر از پیام شهروند محترم به اطلاع می رساند این مورد بررسی و اقدام خواهد شد.
سئوال: سلام بر زحمت كشان افق کویر، از شهرداری بافق سوال كنید؛ چرا بلوار امام جعفرصادق (ع)(محمد آباد) را جزو محدوده شهر نمی دانند و پروانه ساخت نمی دهند به هزار بدبختی قطعه زمینی خریدیم.
جواب: ضمن تشکر از پیام شهروند محترم به اطلاع می رساند طبق طرح تفضیلی شهر این منطقه خارج از محدوده خدمات رسانی شهرداری می باشد.ضمنا از شهروندان محترم تقاضامندیم قبل از خرید هرگونه ملک به شهرداری مراجعه و وضعیت ملک خود را از نظر در محدوده بودن ، نوع کاربری و ... مشخص نمایند تا در آینده دچار مشکل نشوند.
سئوال: سلام، خدمت شهرداری محترم، تعدادی از كوچه های شهرك امام حسین خاكی هستند و در مواقع بارندگی، مشكلاتی در رفت و آمد ایجاد می شود، لذا خواهشمند است جهت آسفالت كوچه ها اقدام شود. 
جواب: جواب: ضمن تشکر از پیام شهروند محترم به اطلاع می رساند کلیه عملیات زیر سازی، نصب سنگ جدول و آسفالت این شهرک به عهده شرکت تعاونی مربوطه  می باشد.