نمایش خبر نمایش خبر

اگر قبض برق یک خانه حتی یک هفته دیر شود مامورین بلافاصله تیر برق خانه طرف را نشانه گرفته بالا می روند و برق راقطع می کنند....


سلام و عرض ادب خدمت شهردار محترم. در مورد شهرک امام حسین (ع) در بلوار انقلاب خواهشمند است نسبت به نصب تابلو در ورودی های شهرک اقدام نمایید تا وقتی که می خواهیم آدرس بدهیم به مشکل بر نخوریم.ممنون.
۹۱۳-۱۰۰
————–
با سلام خدمت مسئولین محترم بخصوص ریاست اداره برق. خیلی جالب است که اگر قبض برق یک خانه حتی یک هفته دیر شود مامورین بلافاصله تیر برق خانه طرف را نشانه گرفته بالا می روند و برق راقطع می کنند! حتی اگه یک مریض شیمیایی درخانه باشد .
ولی حاضر نیست شب در سطح شهری کنترلی داشته باشند شما اگر بررسی کنید از میدان ورودی شهر تا خروجی شهر حدود سی درصد چراغهای روشنایی سوخته و قطع است و هیچ اهمیتی برایشان ندارند . مسئولین بررسی کنید ممنون می شوم. یک غریبه وارد شهر بشود به حال مردم بافق نمی داند بخندد یا گریه کند ! مخصوصا بلوار انقلاب دیدن داره !
۹۹۰-۱۰۰
————–
باسلام بدینوسیله از زحمات آقای زمانی مسئول امور مالی شهرداری بافق به علت برخورد شایسته با ارباب رجوع تقدیر و تشکر می نمایم.
۹۱۳-۰۸۱
————–
ضمن عرض سلام وخسته نباشید ممنون از چاپ مطلب که بابت سنگ آهن کردید ولی خواهشمندم مطالب را سانسور نکنید نتیجه این سانسورها وضعیت الان ما است
۹۳۹-۶۰۰
————–
با سلام از تلاش بی وقفه ، پشتکار جدی وخدمت صادقانه ی شهردار عزیزمان جناب آقای مهندس نوروززاده تقدیر و تشکر می کنیم. امیدواریم خداوند منان به این سید بزرگوار توفیق خدمت هرچه بیشتر و صحت و تندرستی عنایت کند تا بتواند به مردم شریف بافق خدمتی ارزنده ولایق این مردم فهیم ارائه نماید.درود برهمت والایت جناب شهردار .. با تشکر علی اصغر رنجبر بافقی
۹۱۳-۳۶۳
————–
سلام.کابل وسط کوچه آویزان شده بود،به شکلی که هنگام عبور ماشین بزرگ از کوچه قطعا سیم برق پاره می شد بنده ۳دفعه با اداره برق تماس گرفتم و وضعیت کابل را به آنها گفتم و هر بار کسی که پشت تلفن بود نام و شماره تلفن مرا گرفت ولی هرگز کسی نیامد تذکری به نیروها بدهند اتفاقات برق بعضی وقت ها خسارات غیر قابل جبرانی در بر خواهد داشت.حالا چرا ۳بار شماره تلفن را یادداشت می کنند ولی کسی مراجعه نمی کند و اهمیتی نمی دهند ،بر عهده رئیس می گذارم که برسی نماید.باتشکر از هفته نامه افق کویر و شخص جناب تشکری
۹۱۳-۷۱۸
————–
از بخشداری بافق تقاضا داریم تا جاده خاکی ما بین دانشگاه آزاد بافق و دانشگاه علمی کاربردی که بر اثر عبور تا نکرهای حمل آب از دانشگاه آزاد دچار دست انداز شده آسفالت کنند. زیرا ما کشاورزان و دامدران هر روز از این مسیر باید بیایم و برویم خدا را خوش نمی آید، این جاده خیلی دست انداز و ناهموارشده است.
۹۱۳-۴۱۷
————–
در هفته نامه گذشته گفتگویی با رییس اتحاد قنادی داشته اید اعلام شده است ،زولبیا و بامیه بدون نام و نشان قنادی در سطح لبنیاتی نباید به فروش برسد در صورتی که در اکثر مغازه های سطح شهر جعبه های بدون نام نشان از قنادی به فروش می رسد.
۹۹۰-۱۴۵
————–
با سلام خسته نباشید ،چرا خط واحد در ساعت مشخصی به ایستگاه ها نمی آید؟
۹۱۶-۲۳۰
————–
سلام از شهرداری تقاضا دارم که آسفالت های سطح خیابان را بازسازی کنند واقعا وضع آسفالت ها خیلی خراب است
۹۳۶-۲۳۰
—————–
قبرستان قدیمی که ( سر کوچه) در بلوار امام خمینی بافق بیش از ۳۰ سال است که مرده خاک نمی کنند آیا شهرداری نباید نسبت به ایجاد یک پارک در آن اقدام کند.
۹۹۱-۳۷۱
—————–
آیا صحت دارد درب غسالخانه مبارکه که را
یک نفر برده است.
۹۱۳-۸۹۰
—————–
خواندن دعای فرج و الهی عظم البلاء… مردم فراموش نکند و در هر حال با نیت بخوانند
۹۱۳-۸۱۱
—————–
توزیع برخی مواد نشئه آور در برخی از اماکن به چشم می خورد ، کمیته بازرسی نباید با این ها بر خورد کند؟
۹۹۱-۸۵۰
—————–
دهیاری مبارکه به نظافت کوچه ها بیشتر رسیدگی کند.
۹۱۳-۲۵۵
—————–
بخشداری برای جمع آوری زباله اطراف شهر( محدوده روستایی) اقداماتی انجام دهد شهروندانی که در این مناطق ساکن هستند زباله های خود را در بازگشت به بافق به اطراف جاده می اندازند
۹۱۳-۵۲۷
—————–
از کسانی که موتور های خود را در معابر روستای مبارکه رها می کنند تقاضا دارم مواظب وسایل باشند
۹۱۳-۳۵۴
—————
طرح فاضلاب شهری چگونه کار می کند هنوز که طرح راه نیافتاده است دارند دوباره کاری می کنند و همان قسمت ها را خراب می کنند آیا نظارتی بر کار آن ها نیست چرا دوباره کاری و سه باره کاری؟
۹۱۶-۴۵۲
—————
از نیروی انتظامی بافق می خواهیم در خصوص بر خورد یک خودرو با دیوار بهشت حسین(ع) اطلاع رسانی کند آیا صرفا تصادف بوده یا چیز دیگری؟
۹۱۳-۸۹۰