نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

انتصاب ترحمی به عنوان دبیر كمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان

انتصاب ترحمی به عنوان دبیر كمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان

استاندار یزد طی حكمی احمد ترحمی را به عنوان دبیر كمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان یزد منصوب كرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، "سید محمد میرمحمدی" در این حكم آورده است: با عنایت به هماهنگی انجام شده با ستاد مركزی مبارزه با قاچاق كالا و ارز كشور، نظر به سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ با حفظ پست سازمانی به عنوان "دبیر كمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان" منصوب می شوید.
امید است با توكل به خداوند متعال و استعانت از حضرت ولی عصر (عج) در راستای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید در انجام امور محوله برابر ضوابط و مقررات مربوط نهایت سعی و تلاش خود را مبذول نمایید.
گفتنی است آسیب شناسی سیستم ها و روش های مبادلات تجاری در سطح استان و ساماندهی راهكارهای اقتصادی، قضایی، امنیتی، اطلاعاتی، تبلیغی و آموزشی جهت پیشگیری و مقابله نظام یافته و اثر بخش با پدیده قاجاق كالا و ارز در استان و بررسی موانع، مشكلات اجرایی عملیات پیشگیرانه و مبارزه با قاچاق و بالا بردن كیفیت تبادل اطلاعات بین دستگاه های مرتبط و تقویت تولید ملی در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی از وظایف عمده كمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق كالا و ارز در استان است.
لازم به ذكر است این كمیسیون به ریاست استاندار و زیر نظر ستاد مركزی مبارزه با قاچاق كالا و ارز وابسته به ریاست جمهوری فعالیت می كند و دبیرخانه آن در استانداری مستقر است.