نمایش خبر نمایش خبر

امروز مقابله با نفوذ فرهنگی ضرورت است

امروز مقابله با نفوذ فرهنگی ضرورت است


جانشین فرمانده پایگاه نبی اکرم(ص)شرکت سنگ آهن:

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت، محمد رضا رضایی پور با حضور در محل اعزام بسیجیان گردان و پایگاه نبی اکرم (ص) جهت اعزام این عزیزان به منطقه عملیاتی ضمن تقدیر و تشکر از حاضرین به خبرنگار ما گفت: بسیجیان گردان نبی اکرم(ص) همیشه در صحنه حضور دارند. امروز نیز یکبار دیگر با لبیک به دستورات مقام معظم رهبری در این محل حاضر تا به منطقه عملیاتی اعزام شوند.
وی افزود: در این دو روز کلاس‌های بصیرتی، توجیهی،آموزش اسلحه شناسی،احکام شرعی،صبحگاه مشترک، اجرای تاکتیک‌های نظامی با هدف دفاع از کوی و برزن و مقابله با اغتشاشات و دشمن فرضی این بزرگواران در نظر گرفته شده است.
وی اضافه کرد: دشمن از ابتدای شکل‌گیری انقلاب اسلامی علیه این انقلاب و مردم ولایتمدار دسیسه‌های مختلفی طراحی و اجرا کرد اما تفکر عاشورایی و انقلابی مردم و رهبری این انقلاب همه این دسیسه‌ها رو نقش بر آب کرده است.
این مسئول با اشاره به نفوذ دشمن از راههای نظامی و فرهنگی یادآور شد: مقام معظم رهبری در ۱۰۰ روز گذشته پس از توافق، ۷۰ بار موضوع نفوذ دشمن را خاطرنشان کرده‌اند که نشان از اهمیت موضوع دارد.
جانشین فرمانده پایگاه نبی اکرم(ص) در بخش دیگر با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: دشمن در قالب نفوذ فرهنگی به دنبال استحاله نظام و انقلاب و تغییر ارزش‌هاست و بسیج و سپاه در مقابل این نفوذ هوشیار است و اجازه نفوذ فرهنگی دشمنان این انقلاب نخواهد داد.
وی با بیان اینکه بیش از 75 نفراز بسیجیان گردان نبی اکرم(ص) وتعداد 56 نفر از بسیجیان شرکت سنگ آهن در گردانهای بیت المقدس و امام حسین(ع) در این رزمایش حضور داشتند.
وی در پایان از همکاری و مساعدت مدیر عامل و فرمانده پایگاه نبی اکرم(ص) تقدیر و تشکر نمود.
لازم بذکر است رزمایش گردان های بیت المقدس و فراخوان گردان امام حسین(ع) باعنوان یاد سردارشهیدمحمدعلی الله دادی روز پنج شنبه ۷ آبان ۹۴ در اردوگاه قدس شهرستان بافق به مدت ۲ روز برگزار شد.