نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

امام جمعـه یزد از روش آموزشـی انتقـاد کرد

امام جمعـه یزد از روش آموزشـی انتقـاد کرد


ارائه روش آموزشی معلمان بازنشسته به آموزش و پرورش

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد از روش‌های آموزشی در نظام آموزش و پرورش انتقاد کرد.
به گزارش  فارس، آیت‌ا... محمدرضا ناصری در آیین تکریم از بازنشستگان آموزش و پرورش استان یزد با انتقاد از روش‌های آموزشی در آموزش و پرورش اظهار داشت: به نظر می‌رسد که امروزه چندان به موضوع تربیت در آموزش و پرورش اهمیت داده نمی‌شود و دانش‌آموزان تنها برای تحصیل علم به مدرسه می‌روند.
وی ادامه داد: معلمانی که در گذشته در مدارس و نظام آموزشی فعالیت داشتند رنج زیادی متحمل شده و در کنار آموزش تحصیل، تربیت و آموزه‌های دینی و ارزش‌های انسانی و اخلاقی را نیز برای دانش‌آموزان بیان می‌کردند.
نماینده ولی‌فقیه در استان اضافه کرد: شما بازنشستگان فرهنگی و معلمان پیشکسوت گذشته باید این نکات را برای معلمان امروز بازگو کنید و در خاطرات خود این موارد را مطرح کنید تا آن‌ها نیز در روش آموزشی خود تغییراتی را ایجاد کنند و شیوه جدیدی را با استفاده از تجربیات گذشته شما برگزینند.
وی تصریح کرد: زحماتی که شما متحمل شدید و رنج‌هایی که کشیدید نتیجه‌ای جز اینکه فرزندانی عالم و آگاه به جامعه تحویل دادید، نداشته؛ اما نباید فراموش کرد که رنج و تلاش شما و آموزش شما همراه تربیت، نصیحت، تعالیم دینی و القای اخلاق خوب و ارزش‌های انسانی بوده که امروزه کمرنگ شده است.