شناسه : 22667220


محمدرضاکاظمی ارتقاء دانش مربیان را امری ضروری دانست و گفت: باشگاه سنگ آهن آمادگی کامل در برگزاری دوره های مختلف داوری و مربی گری برای.......

 
محمدرضاکاظمی ارتقاء دانش مربیان را امری ضروری دانست و گفت: باشگاه سنگ آهن آمادگی کامل در برگزاری دوره های مختلف داوری و مربی گری برای ارتقا دانش مربیان و به روز بودن سطح علوم ورزشی آنان دارد.به مناسبت ایام ا.. دهه فجر،جلسه ای با حضور کلیه بانوان مربی در رشته های مختلف ورزشی سنگ آهن و مدیر عامل باشگاه در محل سالن کنفرانس این مجموعه ورزشی برگزار شد .
در ابتدا این جلسه رنجبر گزارش از عملکرد ورزش بانوان باشگاه سنگ آهن ارائه نمود و در ادامه مربیان ضمن اعلام برگزاری مسابقات متعدد ورزشی به مناسبت دهه مبارک فجر،درخواست های خود را از مدیر عامل باشگاه بیان کردند.
سپس محمدرضا کاظمی،مدیر عامل باشگاه با اظهار خرسندی و تشکر از حضور این بانوان مربی گفت: انتخاب باشگاه سنگ آهن به عنوان باشگاه برتر کشور مرهون تلاش تمام مربیان (خانم و آقا) و پرسنل زحمتکش آن می باشد. این همدلی و تعامل بین مربیان باشگاه ، هیات های ورزشی و اداره ورزش و جوانان باید بصورت مستمر وجود داشته باشد.
وی با بیان اینکه مربیان موظفند علاوه بر آموزش های فنی رشته خود،در حوزه اخلاق نیز به ورزشکاران محبت کنند،افزود: احترام به پیشکسوتان و بزرگان را همیشه باید مد نظر داشت و بر آن تاکید کرد.مدیر عامل باشگاه سنگ آهن ارتقاء دانش مربیان را امری ضروری دانست و گفت: باشگاه آمادگی کامل در برگزاری دوره های مختلف داوری و مربی گری برای ارتقا دانش مربیان و به روز بودن سطح علوم ورزشی آنان دارد.کاظمی در پایان سخنان خود برگزاری اردوها و مسابقات در سطوح مختلف را عاملی موثر برای ایجاد انگیزه در بازیکنان دانست.