نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتتاح زودتر از موعد طرح فرآوری سنگ آهن آلویال

افتتاح زودتر از موعد طرح فرآوری سنگ آهن آلویال


افتتاح زودتر از موعد طرح فرآوری سنگ آهن آلویال

طرح فرآوری 2 میلیون تن سنگ پلاسره آلویال با ظرفیت 60 نیرو و قرارداد یکساله زودتر از زمان مقرر با تلاش و همکاری بین شرکت سنگ آهن مرکزی و شرکت پرسال به مرحله بهره برداری رسید.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت، پروژه فرآوری سنگ آهن آلویال زودتر از زمان مقرر افتتاح گردید.
آیین افتتاحیه با حضور امام جمعه، مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق، فرماندار، شهردار و جمعی از مدیران شرکت به میزبانی شرکت پرسال (پیمانکار پروژه) برگزار گردید.
پروژه فرآوری ۲ میلیون تن سنگ پلاسره آلویال با ظرفیت ۶۰ نیرو و قرارداد یکساله زودتر از زمان مقرر با تلاش و همکاری بین شرکت سنگ آهن مرکزی و شرکت پرسال به مرحله بهره برداری رسید.
خانم مهندس پروا سلطانی مدیر عامل شرکت پرسال، در مراسم افتتاح این پروژه با تشکر از مدیریت شرکت سنگ آهن مرکزی، اظهار داشت: اگر همکاری صمیمانه و پی گیر مدیر عامل شرکت سنگ آهن  نبود هرگز راه اندازی و شروع بکار این پروژه به این سرعت میسور نمی شد.
رئیس هیئت مدیره شرکت پرسال در جلسه ای که بدین مناسبت در سالن کنفرانس آهنشهر تشکیل شد ادامه داد: امیدوارم این پروژه مقدمه ای باشد بر حضور گسترده تر شرکت پرسال در اینجا، که ظرفیت بالایی برای کار در صنعت و تجارت را داراست.
حجه السلام سلیمانی امام جمعه بافق نیز ضمن تقدیر از شرکت پرسال که در زمان تحریم ها ایستادگی کرده، گفت: فعالیت این شرکت خدمتی به قشر آسیب پذیر و جامعه و دولت است و امید است برای این شرکت نیز سود آور باشد. دهقان خاوری فرماندار بافق نیز طی سخنانی ضمن بیان اینکه باید بین سرمایه دار و سرمایه گذار تفاوت قائل شد اظهار داشت: باید از سرمایه گذارانی که پایه تولید کشور هستند تقدیر کرد. همینجا بنده اعلام می دارم تمام کادر سیاسی و اداری شهر آماده همکاری با شرکت پرسال هستند که بعنوان سرمایه گذار در این شهر مشغول به فعالیت شده است.
محمد جواد عسکری، مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی نیز اظهار داشت: تمام سعی خود را انجام دادیم تا این پروژه هر چه سریعتر راه اندازی گردد و امیدواریم با عملکرد مثبت این شرکت ، مسیری برای انجام کارهای بعدی این شرکت فراهم گردد.