نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اعلام آمادگی استاندار یزد برای نشست با طلاب منتشرکننده نامه سرگشاده

اعلام آمادگی استاندار یزد برای نشست با طلاب منتشرکننده نامه سرگشاده


اعلام آمادگی استاندار یزد برای نشست با طلاب منتشرکننده نامه سرگشاده

داود پاک طینت در گفت وگوی تلفنی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : جمعی از طلاب استان با انتشار نامه سرگشاده ای در یکی از سایت های محلی نسبت به سخنان استاندار یزد در ستاد دهه فجر اعتراض کرده و خواستار افزایش بصیرت نماینده دولت در استان شده اند. وی افزود: متأسفانه با وجود تأکیدات مکرر ائمه جمعه و مسئولان استان و بویژه امام جمعه محترم یزد مبنی بر لزوم پرهیز از تفرقه افکنی ، عده ای به این نکات توجه نکرده و آن را فراموش می کنند
.مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد با تأکید بر لزوم پذیرش انتقاد سازنده و منطقی گفت : اگر عده ای به موضوعی انتقاد و اعتراض دارند باید رو در رو سخن گفته نه اینکه بجای بیان آن ، موضوع را به سایت ها بکشانند. پاک طینت ادامه داد : جلسه ای که استاندار یزد در آن حضور داشته دومین جلسه ستاد دهه فجر بوده که عصر دوشنبه در استانداری برگزار شده ولی متأسفانه کسانی که اعتراض داشته و نامه سرگشاده منتشر کرده اند این جلسه را با جلسه کمیته اطلاع رسانی که صبح سه شنبه در استانداری برگزار شده و استاندار نیز در آن حضور نداشته اشتباه گرفته اند .
وی افزود: از این رو به نظر می رسد لازم است این افراد ضمن توجه به این نکات و به جای ایراد گرفتن به هر سخن نماینده عالی دولت در استان یزد ، رو در رو و در جلسه ای حاضر شده و علاوه بر بیان نظراتشان ، سخنان استاندار را نیز بشنوند .یکی ازسایت های محلی یزد در خبری با عنوان نامه سرگشاده انتقادی جمعی از طلاب استان یزد خطاب به استاندار یزد آورده: در پی ایراد سخنانی از طرف استاندار یزد در اولین نشست کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر استان جمعی از طلاب یزد با صدور نامه ای سرگشاده خطاب به استاندار یزد که نسخه ای از آن در اختیار ... قرار گرفته است مطالب را منتشرکرده است .
طلاب یزد در ادامه این نامه آورده اند : ... استاندار محترم قطعاً نقش خواص و نخبگان جامعه مثل حضرتعالی که استاندار در حکومت اسلامی هستید نقش ویژه و کلیدی است؛ شما باید بصیرت، نگاه و توجه ویژه، داشته باشید؛ ...  
آنها درپایان اعلام کرده اند:  استاندار محترم انتظار این است که در گفتار و رفتارتان با بصیرت بیشتری عمل کنید؛ تا موجبه خدشه دار شدن مبانی اسلامی، اعتقادی نشود.