نمایش خبر نمایش خبر

اعدام عاملان آزار و اذیت ۲ خواهر در بافت

اعدام عاملان آزار و اذیت ۲ خواهر در بافتبه گزارش قدس آنلاین به نقل از جام جم آنلاین ، 22 اردیبهشت سال گذشته خانواده ای همراه دو دختر جوان خود با حضور در پلیس امنیت شهرستان بافت از خواستگار قلابی یکی از دخترانشان به اتهام آدم ربایی و آزار و اذیت شکایت کردند.
ماموران به تحقیق از دو دختر جوان پرداختند که آنها گفتند در دام شیطانی یک باند گرفتار شده و مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند.
یکی از دختران گفت: چندی پیش با جوانی آشنا شدم و در جریان ادامه ارتباطمان او به من ابراز علاقه کرد و حتی به خواستگاری ام آمد. قرار شد مدتی با هم رفت و آمد داشته باشیم و بیشتر یکدیگر را بشناسیم و بعد او به طور رسمی همراه خانواده اش به خواستگاری ام بیاید. او با چرب زبانی توانسته بود اعتماد خانواده ام را نسبت به خودش جلب کند. روز گذشته او سراغم آمد و با اجازه گرفتن از خانواده ام خواست برای چند ساعت با من گفت وگو کند و مرا برای تفریح به خارج از شهر ببرد. خانواده ام غافل از این که او چه نیتی در سر دارد، اجازه دادند من با او همراه شوم. به دلیل این که او با من محرم نشده بود، از خواهرم خواستم با ما همراه شود.
وی اضافه کرد: دو نفری با مرد خواستگار برای تفریح به خارج از شهر رفتیم. او در 30 کیلومتری شهر خودرویش را متوقف کرد و پیاده شدیم. دقایقی بعد برای آوردن آب از چشمه از ما فاصله گرفت. هنوز او مسافتی را طی نکرده بود که چهار مرد در حالی که سر و صورت خود را پوشانده بودند و شوکر و چاقو داشتند، به ما حمله کردند. پس از آن که کتک مان زدند، من و خواهرم را مورد آزار و اذیت قرار داده و از صحنه های شکنجه ما فیلم سیاه تهیه کردند. بعد از آن خواستگارم به آنها ملحق و معلوم شد او طراح این آدم ربایی و آزار و اذیتمان بوده است.
همزمان با این شکایت، جوان خواستگار و همدستان وی تحت تعقیب پلیس قرار گرفته و او همراه سه نفر از همدستانش دستگیر شد. در بازرسی از مخفیگاه متهمان فیلم سیاهی که آنها از دو شاکی پرونده ثبت کرده بودند کشف شد. خواستگار شیاد بازجویی شد و اعتراف کرد با انگیزه ای نامعلوم وسوسه شده تا این کار را انجام دهد بنابراین موضوع ر ا با دوستانش درمیان گذاشته و آنها دختر جوان و خواهرش را مورد آزار و اذیت قرار داده اند. با اعتراف چهار مرد آزارگر همگی روانه زندان شدند. این در حالی بود که دیگر متهم آزارگر فراری نیز تحت تعقیب پلیس بودکه مدتی بعد ماموران به سرنخ هایی دست یافتند که نشان می داد این متهم فراری در یکی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان فوت کرده است بنابراین این موضوع بررسی و مشخص شد موضوع مرگ او صحت دارد.
در این مرحله پرونده این چهار متهم به شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان کرمان ارسال شد و چندی پیش سه نفر از متهمان به اعدام و نفر چهارم که خواستگار یکی از شاکیان بود به اتهام آدم ربایی به 15 سال حبس و برای معاونت در زنای به عنف به 25سال تبعید محکوم شد.
محسن نیکورز، دادستان عمومی وانقلاب شهرستان بافت در این باره گفت: با اعتراض متهمان به رای صادره، پرونده آنها به دیوان عالی کشور ارسال شد که اعتراض آنها رد شده و حکم قضایی به تائید دیوان عالی کشور رسید و پرونده برای اجرا به واحد اجرای احکام دادگستری شهرستان بافت ارسال و شمارش معکوس برای اعدام این سه آزارگر آغاز شد.
بر اساس این خبر، این سه متهم سحرگاه سه شنبه در محوطه زندان شهرستان بافت به دار مجازات آویخته شدند.