نمایش خبر نمایش خبر

استاندارد سازی جاده سه چاهون


محمدحسین تشکری| سید علی طباطبایی مسئول کنترل ترافیک شرکت سنگ آهن در گفتگو با خبرنگار هفته نامه افق کویر در خصوص تصادفاتی که در جاده سه چاهون مدتی پیش رخ داده است گفت: حادثه ای که چندی قبل رخ داد ماشین، نقص فنی داشته است. 
وی افزود: برای احداث"راه فرار" در این جاده زمانیکه با اداره راه، مسکن و شهرسازی صحبت شد تا کارهای آن انجام شود، اعلام گردید، در استان فقط در جاده اصفهان "گردنه ملا احمد" این راه ساخته شده است و در صدد هستند تا راه فرار برای جاده سه چاهون طراحی کنند، وی افزود: قرار بر این است که دست اندز و مانعی در سه راهی جاده سه چاهون تعبیه گردد. مشکل اساسی آن حل شود؛ البته این جاده، جاده اختصاصی شرکت سنگ آهن است؛ اما متأسفانه مردم هم از آنجا تردد می کنند.
 وی در پاسخ به این پرسش برای اینکه از اتفاقاتی از این قبیل جلوگیری شود چه کاری باید انجام داد؟ گفت: پیش بینی شده دو راه فرار برای این مسیر در نظر گرفته شود. کار دیگر این است که بازدید دوره ای برای معاینه فنی خودروها صورت بگیرد، ضمن اینکه باید از راننده های کم سن و سال برای حمل سنگ از سه چاهون به سنگ آهن استفاده نشود؛ چرا که بعضاً مواردی از این قبل مشاهده گردیده است.