نمایش خبر نمایش خبر

احراز مقام سوم جشنواره استانی تئاتر سوره ماه


دومین جشنواره استانی تئاتر جوان سوره ماه پس از سه روز برگزاری با معرفی برگزیدگان بخش های مختلف در یزد به کار خود پایان داد.آیین اختتامیه و معرفی برگزیدگان این جشنواره شامگاه یکشنبه ۱۸ مرداد با حضور متولیان فرهنگی در سالن همایش های مجتمع آموزشی ملاصدرا یزد برگزار شد.
 محمد صادق کوچک زاده با بیان این که بیش از ۱۰۰ هنرمند جوان، در این جشنواره حضور داشتند، ادامه داد: پس از اعلام فراخوان، ۲۴ متن نمایشی به دبیرخانه جشنواره رسید که گروه بازخوانی ۱۸ متن را برای حضور در مرحله بازبینی انتخاب کردند و در نهایت ۹ اثر نمایشی با موضوعات مختلف تولید شد.
در ادامه هیأت داوران در بخش طراحی صحنه لوح تقدیر جشنواره را به رضا رحیمی از بافق برای طراحی صحنه نمایش «حکایت ناتمام یک زن» اهدا کرد. جایزه برگزیده این بخش به همراه لوح سپاس و تندیس جشنواره نیز به امین محمدی نیا برای طراحی صحنه نمایش «دگا» تعلق گرفت.
   در بخش طراحی نور، لوح تقدیر و جایزه این بخش به احسان نیک محضر طراح نور نمایش «کمد دیواری» اعطا شد.
در بخش بازیگری زن هیأت داوران با تقدیر از اکرم تفکری به خاطر بازی در نمایش «حکایت ناتمام یک زن»، جایزه رتبه سوم و لوح  تقدیر این بخش را به فاطمه تقی زاده بازیگر نمایش «حکایت ناتمام یک زن» از بافق اهدا کرد.
دومین جشنواره استانی تئاتر جوان سوره ماه به همت حوزه هنری استان از ۱۶ تا ۱۸ مرداد با حضور شش اثر نمایشی در یزد برگزار شد.