هفته نامه
مسابقات ورزشی گرامیداشت دهه مبارک فجردر باشگاه فرهنگی ورزشی سنگآهن بافق به پایان رسید
مسابقات ورزشی گرامیداشت دهه مبارک فجردر باشگاه فرهنگی ورزشی سنگآهن بافق به پایان رسید
مسابقات ورزشی گرامیداشت دهه مبارک فجردر باشگاه فرهنگی ورزشی سنگآهن بافق به پایان رسید
مؤسسه فرهنگی ورزشی سنگآهن بافق در راستای تحقق اهداف خود با توجه به نظر مساعد و رهنمودهای آقای محمدجواد عسکری مدیرعامل شرکت سنگآهن ضمن ارائه خدمات به کارکنان شریف و زحمتکش سنگآهن مسابقاتی را درسطح کارکنان و بعضاً درسطح شهرستان بافق ودر ردههای بانوان وآقایان برگزار نمود که نتایج حاصله در رشتههای مختلف اینگونه میباشد
کشتی
دررشته کشتی مسابقات در رده های سنی جوانان، نونهالان ونوجوانان به سرپرستی آقایان قبادیان وناصری برگزار شد که در اوزان مختلف نتایج زیر حاصل گردید:
در رده جوانان آقایان نوید فتوحی ، محمدرضا ابراهیمی، مجتبی فتوحی، پرویز سرگزلویی، علی اصغر گلشن ، مسلم رشید پور، پیام معینی ، ابوالفضل صباغیان ، محمد قبادیان و رسول فتاحی بترتیب در اوزان 50-57-61-65-70-75-80-86-97و120 کیلوگرم به مقام قهرمانی دست یافتند. در رده نوجوانان نیز مسابقات در اوزان 42-46-50-54-58-63-69-76-85و120 برگزارشد و آقایان علیمحمد باقری،حسین فتوحی،عارف خلیلی،ابوالفضل سپهر، فرامرز پورکرباسی ، محمدفتاحی ،محمدهمتی پور، ابوالفضل دهقانزاده، محمدفاضل صباغیان ومحمد دلوچی توانستند بترتیب به مدال طلای مسابقات دست یابند.
در رده نونهالان هم آقایان امیدشفیعی در27کیلوگرم، محمدبرزگری در32، امیرحسین محمدباقری در35، حبیب خواجهمبارکه در38، علی دهقانزاده در42، علی اصغر منصوری در47، محمدطاها حسینی در53، محمدرحیمی در59، سیدرسول رضوی در66، عقیل فتوحی در73 وعلیرضا ترک دهجی در85 کیلوگرم توانستند برسکوی قهرمانی قراربگیرند ومفتخر بدریافت مدال طلا شوند.
هفت سنگ
در ادامه مسابقات بومی و محلی رشته جذاب هفت سنگ که بصورت لیگ هفت سنگ کارکنان شرکت برگزار گردید که از گروه A تیمهای کارشناسان PM و امور ورزشی و از گروه B تعمیرات فراوری و بارگیری فراوری به مرحله نیمه نهایی صعود کردند سپس در مرحله یک چهارم نهایی تیمهای امور ورزشی با تعمیرات فراوری و کارشناسان PM با بارگیری فراوری به رقابت پرداختند که در نهایت تعمیرات وبارگیری فراوری به فینال وامور ورزشی وکارشناسان PM به مرحله رده بندی راه یافتند. در بازی فینال تیمهای تعمیرات فراوری ، بارگیری فراوری و کارشناسان PM به ترتیب مقامهای اول تا سوم را از آن خود کردند.و با حضور مدیر عامل محترم باشگاه و آقای حسینی مدیر محترم خدمات رفاهی شرکت که از نزدیک نظاره گر این رقابتها بودند به تیمها جام و مدال قهرمانی اهدا گردید.
اسامی تیم اول: احمد علیزاده - حمیدرضا کریمی - مجتبی حسینی ابراهیمی - علیرضا فلاح - سید محمد حسینی- و سرپرست تیم سعید حسینی ابراهیمی - سرپرست مسابقات - مهدی منصوریان
والیبال آقایان
دررشته جذاب وپرطرفداروالیبال کارکنان شرکت سنگآهن تعداد 13 تیم بنامهای سه چاهون، کارخانه فرآوری، انتظامات الف وب، گردان نبیاکرم(ص)، تأسیسات آهنشهر، منتخب کارکنان ، روابط عمومی، راه آهن، تامسکو، سیم پیچی، انبار و اموال و دفترفنی حضور داشتند که در دو گروه 6 و 7 تیمی بصورت دورهای به دیدار هم رفتند ودرپایان دور مقدماتی پس از انجام 36 مسابقه تیمهای انتظامات ب و روابط عمومی ازگروه (الف) وتیمهای منتخب کارکنان وگردان نبی اکرم ص ازگروه (ب) باتوجه به امتیازات بدست آمده به مرحله بعد راه یافتندکه دردیدار های ضربدری تیم منتخب کارکنان به مصاف روابط عمومی رفت وگردان نبی اکرم با انتظامات ب دیدار نمود که بعد از انجام این دیدار هادرنهایت تیم های منتخب کارکنان وگردان نبیاکرم با غلبه برحریفان به فینال وروابط عمومی وانتظامات ب به دیدار رده بندی رسیدند.دردیدار ردهبندی دو تیم روابط عمومی و انتظامات ب برای احراز مقام سومی مسابقات روبروی هم قرارگرفتند وبا ارائه یک ماراتن جذاب ودیدنی پس از 5 گیم این تیم انتظامات ب بود که با عقبافتادگی در ست پنجم ناامید نشد وبا جبران امتیازات از دست رفته توانست مقام سومی را از آن خودکند.
دردیدارفینال هم تیمهای منتخب کارکنان و گردان نبیاکرم(ص) برای کسب مقام قهرمانی ونایب قهرمانی مقابل هم ایستادند که درپایان این تیم منتخب کارکنان بود که توانست خودرا روی سکوی قهرمانی وحریف را روی سکوی دومی مسابقات ببیند.
تیم قهرمان این دوره از مسابقات که با مربیگری وسرپرستی آقای ولیا... ملک زاده درمسابقات حضور داشتند را آقایان علی صبری، مسعود صلاحی، اکبر بمانی پور، سیدعلی طباطبایی، کاظم پورامینی، مجید زاهدیان، حسین خدابخشی، سید داود حسینی، مهدی اسکندری و محمود پورسلطانی تشکیل میدادند.
شطرنج آقایان
مسابقات شطرنج گرامیداشت دهه فجر باحضور24 نفر از شطرنج بازان بروش سوئیسی ودر5 دور برگزار شد که درپایان آقایان احسان توکلی ، بهنام توکلی وحامد پورامینی بترتیب مقامهای اول تاسوم راازآن خود کردند.
مسابقات لیگ فوتسال کارکنان شرکت
مسابقات لیگ فوتسال کارکنان سنگآهن به مناسبت هفته دفاع مقدس برای اولین بار در سطح شرکت با حضور 34 تیم از واحدهای مختلف شرکت که در چهار گروه دو گروه 9 تیمی و دو گروه 8 تیمی و به صورت دورهای کار خود را شروع کرد.
این مسابقات در دور مقدماتی با 128 بازی کار خود را آغاز نمود و از هر گروه 4 تیم مجوز حضور به دور بعد را پیدا کردند و طبق جدول حذفی با هم به رقابت پرداختند و تیم های امور پیمانکاران ، انتظامات الف، آزمایشگاه سه چاهون، برق فراوری، شهداب الف، خردایش، رفاه آهنشهر، سرپرستی آهنشهر، شهداب ب، تامسکو، آگلومراسیون، بهداری، جهادنصر، امور ورزشی ، بارگیری چغارت، راه آهن جزو 16 تیم صعودکننده بودند و از این 16 تیم 8 تیم به دور بعد و بعد از آن 4 تیم به رده بندی و فینال راه یافتند و در ردهبندی تیمهای برق فراوری و شهداب ب و در فینال تیم های امور ورزشی و امور پیمانکاران به مصاف هم رفتند و در نهایت تیم های اول تا سوم این دوره از مسابقات که با 144 بازی کار خود را به پایان رساندند امور پیمانکاران، امور ورزشی، و شهداب ب مقامهای اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
سرپرست مسابقات عباس ابراهیمی
اسامی تیم اول
1ـ کمال شیخ نیا
2ـ قاسم غفاری
3ـ علی دهقان
4ـ حسین قانعی
5ـ ناصر قانعی
6ـ امیر امیر سرداری
7ـ جواد بهرامیان
8ـ کمال فتحی
9ـ مسلم سالاری
10ـ اسماعیل شمسالدینی
11ـ هادی محبی حمیدرضا جعفری (سرپرست)
مسابقات هندبال جوانان و نونهالان
بمناسبت گرامیداشت ایام ا... دهه مبارک فجر مسابقات هندبال جوانان و نونهالان در سطح شهرستان به میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی سنگآهن و با حضور 8 تیم برگزار گردید.
در رده سنی نونهالان تیمهای آموزش و پرورش، شهدای سنگآهن، سنگآهن (الف) و سنگآهن (ب) حضور داشتند که بصورت دوره ای بمدت یکماه به رقابت پرداختند و در پایان تیمهای سنگآهن (الف) و شهدای سنگآهن به ترتیب مقام اول و دوم را از آن خود کردند.
در رده جوانان نیز تیمهای هیئت هندبال بافق، آموزش و پرورش، سنگآهن (الف) و سنگآهن (ب) حضور داشتند که در یک گروه چهار تیمی بصورت دوره ای به رقابت پرداختند.در نهایت تیمهای سنگآهن (الف) و سنگآهن(ب) مقامهای اول تا دوم را از آن خود کردند.
تنیس روی میزآقایان
دراین رشته که 12 نفر از بهترین تنیسورهای مرحله قبل حضور داشتند پس از انجام مسابقات دردوگروه وبرگزاری مسابقات حذفی درنهایت آقایان اکبربمانی پور، رضا نعیمی وحسن حقیقی بترتیب به مقامهای اول تاسوم دست یافتند.
مسابقات کاراته بانوان به مناسبت ایام ا... دهه مبارک فجر
در مسابقات کاراته بانوان که به مناسبت گرامیداشت ایام ا... دهه مبارک فجر در چهار رده سنی نونهالان ، نوجوانان جوانان و بزرگسالان در سالن کاراته آهنشهر برگزار شد در ردههای مختلف سنی مقامهای زیر توسط کاراتهکاها بدست آمد.
رده سنی نونهالان متولدین 84 : مقام اول انسیه تشکری - مقام دوم زینب حاجیحسنی - مقام سوم زهرا قانعی
رده سنی نونهالان متولدین 83: مقام اول محدثه ولی زاده - مقام دوم یاسمن حاجی حسنی- مقام سوم ریحانه حاجیحسنی
رده سنی نوجوانان متولدین 82_81 : مقام اول ساجده دهقان- مقام دوم حدیث بابایی - مقام سوم زهرا تشکری
رده سنی نوجوانان متولدین 80_ 79 : مقام اول فاطمه برزگری- مقام دوم بهاره رنجبر- مقام سوم مهدیه کارگران
رده سنی جوانان متولدین 78_ 77: مقام اول منیره اکبری - مقام دوم حانیه میرزایی - مقام سوم ستاره سحرخیز
رده سنی بزرگسالان متولدین 76 و قبل : مقام اول لیلا صالحی- مقام دوم مینا ابراهیمی - مقام سوم زهرا ابراهیمی
مسابقات شنا بانوان به مناسبت ایاما... دهه مبارک فجر
نتایج مسابقات شنا بانوان که به مناسبت ایام ا... دهه مبارک فجر در ردههای سنی مختلف به دست آمد به شرح ذیل می باشد.
100 متر آزاد رده سنی 12 _ 11
هدیهالسادات مصطفوی اول - فاطمه تیموری دوم - حصانالسادات طباطبایی سوم
100 متر آزاد رده سنی 14_13
مهدیه سنجیده اول - نگین محمدعلیزاده دوم- آناهیتا خوشحال سوم
100 متر آزاد رده سنی 14_13
مرضیه رنجبر اول
25 متر آزاد رده سنی متولدین 67_60
وحیده کارگران اول ـ فهیمه کارگران دوم
25 متر قورباغه
محبوبه خالقدادی اول - فرزانه قاسمیان دوم
25 متر آزاد رده سنی متولدین 45_35
پروانه طوافیان اول - سکینه خلیلی دوم- فاطمه قاسمی سوم
50 متر آزاد رده سنی متولدین 63_ 58
حمیده قاسمیان اول ـ مهدیه ابراهیم زاده دوم
50 متر آزاد رده سنی متولدین 57_ 48
مریم مفتخریان مقام اول
50 متر آزاد رده سنی متولدین 79_70
فاطمه دهقانزاده اول- بهاره علیخانی دوم- فریبا ناظمی سوم
50 متر آزاد رده سنی متولدین 82_80
نیکی رنجبر اول- ریحانه خواجه دوم-مهدیه فلاح سوم
25 متر آزاد رده سنی متولدین 85_ 83
ندا محمد علیزاده اول- زرین حیدری دوم- پرنیا نعیمی سوم
مسابقات شطرنج بانوان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر
مسابقات شطرنج بانوان گرامیداشت دهه مبارک فجر در سالن شطرنج سنگآهن برگزار گردید .
این مسابقات به صورت دوره ای و با حضور علا قه مندان این رشته برگزار شد و نتایج ذیل حاصل گردید.
فاطمه تقوی اول - زهرا تقوی دوم - طوبی وحید سوم
مسابقات تنیس روی میز بانوان
به مناسبت ایاما... دهه مبارک فجر مسابقات تنیس روی میز بانوان که با حضور 40 بانوی تنیس باز در سالن تنیس روی میز آهنشهر برگزار گردید و نفرات برتر هر رده به ترتیب به شرح ذیل میباشد.
نونهالان : فرزانه کارگران اول - مهسا غلامعلیپور دوم - مریم دهستانی سوم
نوجوانان
مینا زعیمیان اول - رضیه کارگران دوم - سعیده معظمی سوم
جوانان: فاطمه گلنار
بزرگسالان: سادات تشکری اول - فاطمه عابدینی دوم - سوسن فلاح سوم
مسابقات آمادگی جسمانی بانوان شرکت
به مناسبت ایام ا... دهه مبارک فجر در سالن امام علی آهنشهر با حضور 28 نفر که به این مرحله راه یافتند در6 رده سنی برگزار شد پس از رقابت بسیار سخت نفرات ذیل در هر رده توانستند مقامهای برتر را کسب کنند.
رده سنی اول (17 تا 24 سال)
1_ مریم کمالی 59/482 امتیاز 2_ فاطمه بینش 34/463 امتیاز
رده سنی دوم (25 تا 29 سال)
1_ مرضیه صالحی 34/498 امتیاز 2_ فهیمه مسلمان 1/475 امتیاز
3_ اسماء کبیری 29/442 امتیاز
رده سنی سوم (30 تا 34 سال)
1_ مهدیه تشکری 6/489 امتیاز 2_ پرن عزیزی 84/486 امتیاز
3_ منیره سادات میرعلمی 467 امتیاز
رده سنی چهارم (35 تا 40 سال)
1_ سیده زهرا شهیدی 06/492 امتیاز 2_ مریم مفتخریان 63/474 امتیاز 3_ فضه تشکری 2/445 امتیاز
رده سنی پنجم (41 تا 46سال)
1_ فرخنده تفکری 28/485 امتیاز 2_ نیرهالسادات مهدیزاده 91/483 امتیاز
رده سنی ششم( 47 سال به بالا)
1-پروانه طوافیان 79/496
مسابقات بدمینتون بانوان به مناسبت ایام ا... مبارک دههفجر
مسابقات بدمینتون به مناسبت ایام ا... دهه مبارک فجر در رده سنی جوانان برگزار گردید. این مسابقات که با حضور 16 نفر در قسمت دو نفره که جمعا 8 دوبل بوده اند برگزار گردید.
مسابقات به صورت دوره ای در دو گروه چهار نفره برگزار گردید که پس از انجام بازی ها از هر گروه دو دوبل به مرحله بعدی صعود نمودند از گروه الف دوبل خانم ها آزاده برزگری ، فاطمه بینش و دوبل دوم خانم ها اعظم شمس الدینی و سمانه خدابخشی و از گروه ب دوبل اول خانم ها نجمه نظری و صدیقه حیدری و دوبل دوم عطیه بهشتی و سمیرا السادات مینایی به مرحله فینال صعود نمودند و در پایان مقامهای ذیل به دست آمد.
مقام اول دوبل خانمها : نجمه نظری ، صدیقه حیدری
مقام دوم: آزاده برزگری، فاطمه بینش
مقام سوم: اعظم شمس الدینی، سمانه خدابخشی
در رده سنی نونهالان که با حضور 16 نفر در قسمت دوبل دو نفر که جمعا 8 دوبل بود برگزار گردید مقام های ذیل به دست آمد:
مقام اول دوبل خانمها: مینا قاسمی ، نوریه حاجی حسنی
مقام دوم دوبل خانمها : زهرا فتوحی ، مطهره بافقی زاده
مقام سوم دوبل خانمها: انسیه هوشمند ، سمانه کاظمیان
مسابقات لیگ والیبال بانوان
مسابقات لیگ والیبال بانوان گرامیداشت ایام ا... دهه مبارک فجر در نیمه اول دیماه شروع شد. این مسابقات با حضور 11 تیم و بیش از 110 نفر بانوی ورزشکار در دو گروه به صورت دوره ای برگزار شد و در گروه یک 6 تیم جوانان سنگآهن ٰشهید حسینی شیطور ٰ کارکنان سنگآهن ب ٰ شادکام ٰ جزستان و سفلی حضور داشتند که بعد از انجام بازی های مقدماتی جوانان سنگآهن 10 امتیاز شهید حسینی شیطور 9 امتیاز - جزستان 8 امتیاز- سفلی 7 امتیاز- شادکام 6 -امتیاز کارکنان ب 5 امتیاز را کسب کردند. در گروه دوم 5 تیم شهدای سنگآهن، بنیادشهید سنگآهن غدیر دولتآباد و کارکنان الف که بعد از انجام بازی های مقدماتی دولت آباد 8 امتیاز- شهدای سنگآهن 7 امتیاز- بنیاد شهید 6- امتیاز سنگآهن غدیر 5 امتیاز و کارکنان الف 4 امتیاز را کسب کردند از هر گروه دو تیم به مرحله رده بندی راه یافتند از گروه اول تیم های جوانان سنگآهن و شهید حسینی شیطور و از گروه دوم تیم های دولت آباد و شهدای سنگآهن پس از انجام 25 بازی صعود کردند در مرحله رده بندی جوانان سنگآهن با شهدای سنگآهن و دولت آباد با شیطور رقابت کردند که جوانان سنگآهن و شیطور به مرحله فینال راه یافتند و پس از رقابت سخت جوانان سنگآهن به مربیگری سرکار خانم فرخنده دهقانزاده پیروز بازی بود و مقام اول را کسب کرد و شهید حسینی شیطور و به مربیگری سرکار خانم فاطمه السادات ناظری به مقام دوم رسید. دولت آباد نیز با پیروزی در مقابل تیم شهدای سنگآهن توانست مقام سوم مسابقات را به مربیگری سرکار خانم سکینه ابراهیمی به دست آورد از بین 22 نفر مربی و سرپرست خانم ها بی بی فاطمه ناظری و خدیجه کریمی به عنوان منظم ترین و با اخلاق ترین مربی و سرپرست انتخاب شدند. و خانمها فیروزه شفیعی و هاجر فتوحی از بین 110 نفر بازیکن توسط کمیته فنی مسابقات به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شدند و حکم دریافت کردند. داوران این دوره از مسابقات خانم ها درودی فتوحی غلامی کارگران و ملایی پور بودند. اختتامیه مسابقات با حضور مسئولین برگزار گردید و به مقام آوران جام و مدال اهداء شد.
مسئول برگزاری مسابقات : سمیه دهقانزاده
اسامی تیم جوانان سنگآهن
1-عظیمه طالعی 2- شهربانو فخاری 3- فیروزه شفیعی
4- شکوفه جوانشیر 5- پرن عزیزی 6- زینت منصوریان
7 - زهرا فتوحی 8- عزت فتوحی 9- مرضیه طالب نزاد
10- مرضیه عباسی
مربی : فرخنده دهقانزاده سرپرست : نفیسه شفیعی
مراسم تجلیل از ورزشکاران موسسه فرهنگی ورزشی سنگآهن بافق
موسسه فرهنگی ورزشی سنگآهن و امورورزشی عصر روز جمعه شانزدهم اسفندماه طی مراسمی از مربیان ، سرپرستان ،ورزشکاران ومدیران ورزشی خود که درسال گذشته(1391)باکسب رتبه ومدال افتخارآفرینی کرده ودرپرورش استعدادهای نونهالان همت گماردند تقدیر بعمل آورد.
این مراسم باحضور حاج محمدجوادعسکری مدیرعامل محترم شرکت سنگ آهن وتعدادی ازمشاوران، معاونین ومدیران شرکت سنگ آهن ، برخی از مسؤلین شهرستان واعضای هیأت مدیره باشگاه وجمع زیادی از ورزشکاران وپیشکسوتان درسالن امام علی(ع) برگزارشد.
دراین همایش صمیمی ابتداحاضرین به تلاوت آیاتی چندازکلام ا.. مجیدتوسط قاری قرآن آقای رایگان گوش فرا دادندوسپس بانواختن سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران قیام نمودند.
درادامه مدیرعامل مؤسسه ضمن خیر مقدم به حاضرین با ارائه گزارشی از عملکرد سال 1392 واهداف وبرنامههای باشگاه برای سال 93از همکاری ومساعدتهای مدیرعامل شرکت سنگآهن تقدیر وتشکر نمود.
بعد از سخنان مدیرعامل باشگاه مرشد محمودکریمی با فرزند خودالیاس حرکاتی از ورزش باستانی را به نمایش گذاشتند و پس از آن نوآموزان مدارس فوتبال، ژیمناستیک ،کاراته و کاتاکاران دختر باشگاه سنگآهن به اجرای حرکات نمایشی ازرشته ورزشی خود پرداختندودرپایان ضمن تقدیر وتشکر از مدیران قبلی باشگاه آقایان کاظمی، طلایی و ماشا ا..تفکری ، بااهداء لوح سپاس و هدایایی دیگر به تمام مربیان و سرپرستان وورزشکاران حائزرتبه درسال 91 باشگاه از ایشان تجلیل بعمل آمد.