آرشیو مطالب آرشیو مطالب

927

پرسش از شما، پاسخ از مسئولین پرسش از شما، پاسخ از مسئولین

_


نام شما
نام خانوادگی
این فیلد اجباری است.
ایمیل
سوال

هفته نامه هفته نامه

« بازگشت

19 گزینه بر روی میز

سخنگوی شورای شهر بافق پیرامون انتخاب شهردار جدید بافق عنوان کرد:

محمد عباسی سخنگوی شورای اسلامی شهر بافق در گفتگویی تلفنی به پرسش های مطرح شده از سوی این هفته نامه پاسخ داد:
وی در باره استعفای شهردار بافق گفت: شهردار با توجه به استعفای خود مبنی بر اینکه پس از 25 سال می خواست بازنشست شده و دو سال آخر خدمت خود را تمایل داشت در تهران باشد، استعفاء داد؛ البته یکسری دلایل خانوادگی دیگر هم بوده که با شورا در میان گذاشته و نیاز نیست مطرح شود.
عباسی در پاسخ به این پرسش که« آیا گزینه ای برای شهرداری بافق مد نظر هست؟ افزود: گزینه هایی وجود دارد که در حال بررسی است و حدود 19 گزینه بر روی میز داریم، امیدواریم شهردار لایقی برای شهر پیدا کنیم.
سخنگوی شورا در مورد عملکرد شهردار در مدت فعالیت وی در شهرداری بافق اظهار داشت: ناراضی نبودیم، بعضی اوقات نیاز به تشویق داشته و بعضی مواقع نیاز به تذکر و مواردی معمولی بوده و مشکل خاصی نداشتیم.
وی پیرامون جزییات سفر به تهران و دیدار اعضای شورای شهر با معاون اول رییس جمهور عنوان نمود: نمایندگانی از شورا، نماینده کارگران و نماینده مجلس خدمت "جهانگیری" رسیدند و هدف اصلی ما عمل به مفاد صورتجلسه 9/6/93 بود که در این سفر معاون رییس جمهور قول هایی داده و رونوشت هایی به افراد از جمله "ربیعی" وزیر کار، تعاون و امور اجتماعی فرستاده و نوشته است که مسائل با نظر مساعد پیگیری شود.
وی راه اندازی چرخه فولاد و گندله را از ضروریات بافق دانسته و گفته باید ایجاد شود، حتی در رابطه با فولاد(ابویی) هم دستوراتی داده شده و قرار شده اگر به دستور وی عمل نشود، شخصاً جلسه گذاشته و وارد عمل شود.
کارگروه همچنان مقاوم و پابرجا
محمد عباسی در مورد آخرین وضعیت کارگروه مطالبات مردمی گفت: از نظر ما کارگروه همچنان مقاوم و پابرجا ایستاده و به فعالیتش ادامه می دهد، به خاطر اینکه الآن که کارگروه هست متأسفانه آنطور که باید و شاید پیگیری از جانب مسئولین نمی شودو اگر نباشد واقعاً هیچ چیز نیست و این است که کارگروه را برای ادامه کار ضروری می دانیم.
وی در مورد فولاد ابویی گفت: سرمایه گذار فولاد قاعدتاً با آن دلگرمی که تا حالا داشته الآن نیست و وی را دلسرد کرده اند و قول داده اگر مشکلش رفع گردد با نیروی مضاعف کارش را دنبال کند. در حال حاضر رخوت در کار وی رخنه کرده و مقصر مسئولین فولاد و معاون وزیر و سنگ اندازی هایی است که در حیطه کار وی صورت می گیرد.