آرشیو مطالب آرشیو مطالب

آرشیو هفته نامه

پرسش از شما، پاسخ از مسئولین پرسش از شما، پاسخ از مسئولین

_


نام شما
نام خانوادگی
این فیلد اجباری است.
ایمیل
سوال

هفته نامه هفته نامه

« بازگشت

نامه های رسیده


جمعی از بازاریان و اصناف شهرستان بافق نسبت به برگزاری نمایشگاه عرضه کالا معترض شدند. این قبیل بازاریان با امضاء طوماری به فرماندار بافق اعتراض خود را بدین شرح بیان کردند: 
بسمه تعالی
جناب آقای طلایی مقدم
فرماندار محترم شهرستان بافق
سلام علیکم
احتراماً، همانگونه که استحضار دارید یکی از اهداف بزرگ دولت تدبیر و امید که در راستای منویات مقام معظم رهبری در سال « اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» حمایت از تولیدات داخلی و رونق بازار اقتصادی می‌باشد که در همین راستا موضوع اقتصاد مقاومتی هم به جد مورد تأکید معظم‌له می‌باشد. متأسفانه رویه نادرستی اخیراً اتاق اصناف بافق با هماهنگی اداره صنعت و معدن در پیش گرفته و هر از گاهی و در فواصل نزدیک به هم اقدام به برگزاری نمایشگاه عرضه کالا مانند پوشاک، مبل، مواد غذایی و سایر اقلام مورد نیاز مردم می‌کند. از آنجایی که ما مغازه‌داران و کسبه بازار بافق تنها راه امرار معاش خود و خانواده‌مان از همین طریق می‌باشد؛ در نتیجه برگزاری اینگونه نمایشگاهها موجب رکود بازار بافق و کاهش فروش اجناس و کالاهای ما می‌شود. نکته دیگر اینکه برگزاری این نمایشگاهها باعث خروج سرمایه مالی شهر از بافق می‌گردد؛ به گونه‌ای که تجربه نشان داده پس از، برگزاری هر نمایشگاه، بازار بافق آنچنان دچار رکود می‌شود که لطمات جبران ناپذیری به بار می‌آورد؛ بصورتی که موجب تعطیلی برخی از مغازه‌ها میگردد. حال از فرماندار محترم بافق استدعا داریم به عوامل زیرمجموعه، از جمله اداره صنعت و معدن و تجارت امر به ابلاغ فرمایند تا جلو برگزاری اینگونه نمایشگاهها گرفته شود.
و من ا... التوفیق
جمعی از صنوف و کسبه بافق
شایان ذکر است رونوشتی از این طوماربه امام جمعه شهرستان بافق،مدیرکل صنعت،معدن و تجارت استان یزد و رییس اتاق اصناف شهرستان بافق ارسال گردیده است.