آرشیو مطالب آرشیو مطالب

927

پرسش از شما، پاسخ از مسئولین پرسش از شما، پاسخ از مسئولین

_


نام شما
نام خانوادگی
این فیلد اجباری است.
ایمیل
سوال

هفته نامه هفته نامه

« بازگشت

برداشت ۵۰۰ میلیونی حسابدار زن از مدیر رستوران؛ متهم خانه و اتومبیل خرید


وسوسه سرقت از حساب بانکی مدیر رستوران مثل موریانه فکر و ذهنش را لحظه به لحظه می‌خورد. دختر ۳۱ ساله که حسابدار یک مجموعه پذیرایی بود تسلیم این وسوسه‌ها شد و به سرقت ۵۰۰ میلیون تومانی از حساب بانکی مدیرش دست زد. 
ایران نوشت: «رؤیا» حدود یک سال پیش به استخدام یک مجموعه پذیرایی در مشهد در آمد و با جلب اعتماد مدیر رستوران اقدام به صدور چک‌های بلامحل و جعل امضای صاحب کار خود کرد. مدیر رستوران پس از گذشت چند ماه وقتی به بانک مراجعه کرد تا صورت حساب بگیرد متوجه شد حسابدار سرش کلاه گذاشته است و بلافاصله با تنظیم دادخواستی از این دختر جوان شکایت کرد.
افسران آگاهی کلانتری احمد آباد مشهد در پی دریافت این گزارش تحقیقات خود را آغاز و مظنون پرونده را دستگیر کردند و رؤیا در بازجویی‌ها اعتراف کرد گردش مالی حساب بانکی مدیر رستوران خیلی زیاد بود و از طرفی می‌دانست سر از کار حساب و کتاب در نمی‌آورد.
وی افزود: نقشه‌های زیادی برای به جیب زدن یک پول زیاد در سر داشتم تا اینکه بالاخره تصمیم گرفتم از حساب بانکی‌اش پول برداشت کنم. وسوسه شدم که این کاررا انجام بدهم. من 500 میلیون تومان اختلاس کردم و با پولی که به جیب زدم یک خودروی لوکس و یک آپارتمان شیک خریدم. اما از کرده خودم پشیمانم. مدام واهمه داشتم و می‌دانستم که بالاخره موضوع لو خواهد رفت.
سرهنگ «حجت نیک‌مرام» رئیس پلیس مشهد گفت: با اعترافات این زن شیاد، پرونده به مراجع قضایی معرفی و وی با قرار قانونی روانه زندان شد.