آرشیو مطالب آرشیو مطالب

آرشیو هفته نامه

پرسش از شما، پاسخ از مسئولین پرسش از شما، پاسخ از مسئولین

_


نام شما
نام خانوادگی
این فیلد اجباری است.
ایمیل
سوال

هفته نامه هفته نامه

« بازگشت

اختصاص ۵۴ میلیارد ریال از سهم معادن به شهرستان طبس


به گزارش دنیای معدن از طبس، محمدعلی عبدا...‌زاده در بازدید از شهرداری طبس و برخی طرح های عمرانی حوزه شهری، ضمن تجلیل از خدمات ارزشمند انجام شده، اظهار کرد: طبس به لحاظ بکر بودن و شرایط اقلیمی، فرهنگی و اجتماعی از ویژگی‌های فوق العاده‌ای برخوردار است و ظرفیت تبدیل شدن به منطقه ویژه گردشگری را دارد.
وی از تلاش فوق‌العاده شهردار طبس تجلیل کرد و افزود: به دور از حواشی سیاسی و با پرهیز از اختلاف فقط باید در راستای توسعه شهرستان طبس حرکت کرد و هرگونه حرکت خلاف برای رشد منطقه در حقیقت خیانت به مردم است.
نماینده مردم طبس، بشرویه، فردوس و سرایان در مجلس شورای اسلامی طبس را شهری پویا دانست و تأکید کرد: شورای فعلی به دور از نگاه سیاسی دنبال عمران و توسعه شهر طبس است و باید همچنان با نگاهی توسعه محور به آینده روشن این شهرستان قوت بخشید.
رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی مسائل حوزه شهری و شهرداری را بسیار مهم برشمرد و گفت: پس از مدت‌ها پیگیری سهم 2 درصد طبس از فروش محصولات معدنی منطقه محقق شد که مبلغ حدود 350 میلیون تومان به طور ماهیانه برای شهرستان طبس (شهرهای طبس، عشق‌آباد و دیهوک) هزینه خواهد شد.
عبدا...‌زاده تصریح کرد: این اعتبار اغلب در حوزه پروژه‌های شهری هزینه خواهد شد و این مبلغ در سال به حدود 4 میلیارد تومان خواهد رسید که معادل 3 برابر بودجه مصوب شهرستان طبس است.
وی از حسن سلیقه شهردار طبس تقدیر کرد و از واریز 5 میلیارد و 400 میلیون تومان از سهم 2 درصد معادن زغال‌سنگ به حساب شهرستان طبس خبر داد.