نمایش خبر نمایش خبر

مرحله اول پارک بیشه در تا اواخر اسفندماه به بهره‌برداری می رسد

مدیر کل منابع طبیعی استان یزد:

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت، چهارشنبه بیست و دوم مهرماه مدیر کل منابع طبیعی استان با حضور در منطقه بیشه در از میزان پیشرفت مرحله یکم پارک وحشی بافقی بازدید نمود. در این بازدید مدیر کل منابع طبیعی استان و هئیت همراه، مدیرعامل شرکت سنگ آهن، قائم مقام شرکت و مدیر روابط عمومی، حضور داشتند.
مدیر کل منابع طبیعی استان پس از بازدید منطقه با ابراز رضایت از جدیت و گستردگی کار گفت: بحمدالله شاهد یک حرکت جدی و گسترده هستیم. پارک بیشه در عملیات سرعت خوبی گرفته، دروهله اول و حساسترین موضوع در منطقه بحث ورودی است که سرعت کار خوبی دارد و بعد از آن روشنایی، احداث سرویسهای بهداشتی، توسعه فضای سبز در مجموعه دیده شده است. برای مرحله یک انشاا... تا پایان اسفندماه به پایان خواهد رسید .
وی گفت: به نظر من تاخیری در طرح، بالا بودن هزینه سنگین طرح بوده، لذا با بازنگری که صورت پذیرفت طرح وارد مرحله  جدی و جدیدی شد و با همت خوب سنگ آهن مرکزی و حمایت مسئولین انشاا... تا اسفندماه شاهد بهره برداری مرحله اول آن باشیم.
وکیلی در ادامه یادآور شد: مجموعه سی هکتار وسعت پیش بینی شده است که تا مرز پنجاه هکتار نیز گنجایش و ظرفیت کار می باشد. سعی برآن است که جهت استفاده همشهریان عزیز، زمین بازی برای کودکان، روشنایی وبرکه، چرخش آب و سایر وسایل موجود در یک پارک پیش بینی وطراح شود.
وی در پایان گفت: همت بلند مسئولین شهرستان را می طلبد تا مرحله  اول آن تا  اواخر اسفندماه به پایان برسد.
در ادامه مدیر عامل شرکت ضمن تسلیت فرارسیدن ماه پیروزی خون بر شمشیر به خبرنگار ما گفت: احداث پارک بیشه در که به نام شاعر نامی و پر آوازه شهرمان وحشی بافقی است .
مجموعه شرکت سنگ آهن و منابع طبیعی در بحث جبران پوشش گیاهی منطقه کاشت نهال در بیشه در را در دستور کارخود قرارداده است.
وی گفت: از آنجا که در کنار طرحهای توسعه ای و جوار معدنی و اشتغال ، بهداشت و رفاه همشهریان وکارکنان شرکت تفرجگاه و محل آسایش مردم در دستور کار شرکت قرارگرفت، ما به قول و وعده خود عمل کنیم.