نمایش خبر نمایش خبر

قضات با روی خوش با مردم رفتار کنند

مدیر کل دادگستری استان یزد:

اکرم عباسی| به گزارش هفته نامه افق کویر، سه شنبه هفته گذشته، مراسم تودیع و معارفه دادستان بافق با حضور رئیس کل دادگستری استان یزد، امام جمعه، فرماندار شهرستان بافق و جمعی از مسئولین ارگان ها و ادارات در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. 
مدیرکل دادگستری استان در این مراسم گفت: دستگاه قضایی به عنوان یک خدمتگزار باید در راستای امنیت جامعه تلاش کند.
محمد رضا حبیبی افزود: دشمن همیشه سعی بر آن دارد تا امنیت کشورها را بر هم زند و از این طریق به مقصود خود دست یابد.
وی با اشاره به انتخابات پیش رو تصریح کرد: مردم استان یزد مردمی آگاه و فهیم هستند؛ امیدوارم با همدلی و همراهی همگان و خرد جمعی انتخابات امسال به نحو مطلوب برگزار شود و اختلافاتی در این زمینه رخ ندهد.
مدیر کل دادگستری استان یزد، تصریح کرد: قضات تکریم ارباب رجوع را سر لوحه کار خود قرار داده و با روی خوش و اخلاق نیکو با مردم رفتار کنند.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حاج سید جواد سلیمانی بر تأمین و ساخت مسکن قضات شهرستان تأکید و یاد آور شد: باید با تأمین امکانات زندگی قضات موجب دلگرمی آنان فراهم شود؛ چراکه این کار باعث تمایل بیشتر قضات برای ماندن در بافق می شود.
سید مهدی طلایی مقدم نیز با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال همدلی و همزمانی بیان کرد: مردم شهرستان بافق، مردمی با فرهنگ و با اعتقادات مذهبی هستند به همین منظور مناسب نیست بافق در فهرست شهرهای تبعیدی باشد. 
وی از دستگاه قضایی استان خواست تا با زمین خواران و افرادی که بیت المال را به غارت می برند، برخورد جدی انجام شود.
در پایان این مراسم ضمن تقدیر از زحمات محسن حیدری دادستان سابق، محمد سجاد اعتباری به عنوان دادستان جدید معرفی شد.