نمایش خبر نمایش خبر

شورا شهر،از اقدامات خود در زمینه ی مصوبات اطلاع رسانی کند، ما نفهمیدیم شورای شهر چه کار می کند ..;

شورا شهر،از اقدامات خود در زمینه ی مصوبات اطلاع رسانی کند، ما نفهمیدیم شورای شهر چه کار می کند ..;سلام خسته نباشید در این ایام کرونا واقعا خیلی بد می باشد که   در پارک کنار ورزشگاه شهدای گمنام (...). داخل سرویس دستشویی آن  مایع دستشویی وسطل آشغال نیست و دستکش ها روی زمین ریخته  بودند. .... .
با تشکر از هفته نامه افق کویر
913-659
--------------
شورا شهر،از اقدامات خود در زمینه ی مصوبات اطلاع رسانی کند، ما نفهمیدیم شورای شهر چه کار می کند ،چرا در زمینه نظارت بر سطح معابر دقت نمی کند ، وقتی باران می آید انگار در رودخانه حرکت می‌کنی،به خصوص دراحوالی پمپ  بنزین لطفی و مسجد جامع ...
913-012
 
نماینده مجلس شورای اسلامی با مردم سخن بگوید اکنون که انتخاب شده اند، فرصت خوبی است تا برنامه هایی که در این دوره دارند به مردم بگویند.
916-525
--------------
چرا در بافق اینقدر زمین گران می شود و مسئولین  به فکر توسعه شهر نیستند ، چرا محدوده ی شهر را بسته اید؟ اگر بخواهیم در محدوه ی فعلی ساخت و ساز کنیم کوچه ها تنگ و باریک می باشد. نمی توانیم مصالح حمل و نقل کنیم خواهشا مسئولین شهر به فکر جوانها باشند .
990-415
برخی از چاه ها عمیق کشاورزی  در بافق در محدوده ی منازل مسکونی قرار دارند ،اداره آب منطقه ای  مجوز جا به جایی به آنها بدهد.آیا این چاه ها برای منازل زیان آور نیست ؟
913-525
--------------
برخی از بانک ها از جمله بانک ملی اقدام به کسر اقساط و همچنین مسدود کردن  ضامنها می کنند ،آیا قرار نبود بانک ها در دوران کرونا به کسر نشدن حساب اقدام کنند .چرا بانکها این قدرخود سر شده اند .
991-452
--------------
جمعیت که به امام زاده عبدا... می رود از جمعیت برخی از فروشگاها نیز کمتر بود ،چرا درب امام زاده باید پلمپ باشد،ستاد کرونا  در تصمیم خود تجدید نظر کند.
910-120
--------------
برخی  از کمپ های کارگری که درشهر قرار دارد و حتی در برخی از ادارات و نهاد ها هم اسکان پیدا کرده اند. اداره بهداشت و درمان بافق نسبت به نظارت بر مسایل بهداشتی  آنها دقت کند،کمپینی را می شناسیم که بالغ بر 200 کارگر در غیر بومی زندگی می کند و متاسفانه هیچ نظارتی از سوی شبکه بهداشت و در مان و سایر ارگان ها نمی شود .
916-256
--------------
روحانیونی که پیش نماز مساجد بودند و کاری ندارند ،حداقل از طریق شبکه های مجازی با نماز گزاران در ارتباط باشند .
913-752
--------------
این که می گویند روزه در ماه رمضان  و در زمانی که در کرونا قرار داریم ضرر دارد ، لطفا اطلاع رسانی شود آیا روزه در روز هایی  که کرونا  هستند ضرر دارد یا خیر؟ 
991-452
--------------
قضیه بر گزاری دادگاه  مدیر عامل اَسبق شرکت سنگ آهن که با قید وثیقه آزاد می باشد به کجا رسید؟ چرا دستگاه قضایی اطلاع رسانی نمی کند؟
916-402
--------------
چرا رضا فلاح مبارکه عضو هیئت  مدیره شرکت سنگ آهن نمی باشد و چرا نماینده شهرما پیگیر نیست؟ 
913-632
--------------
 آیا راه آهن مانند شرکت سنگ آهن نباید عوارض به شهر بافق پرداخت کند ،شورای شهر چرا در این زمینه پیگیر نیست؟
913-142
--------------
من هر روز صبح باید برای رفتن به سرکار از روستای  مبارکه با آژانس بیایم. چرا سرویس خط واحد نمی گذارند. هر روز باید برای رفتن به کار 8000 تومان پول آژانس بدهم. خواهشا مسئولین رسیدگی کنند
913-521